Evrim Akın Saç Rengi

Evrim Akın Saç Rengi


Evrim Akın Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Tüm Saç Renkleri adlı yazımıza tıklayarak saçlarınız için tüm saç renklerini (Çilek kırmızısı, Açık kahverengi, Aşk alevi, Ela göze saç rengi, Kül rengi , Bitter saç rengi, Gün Batımı saç rengi, Bronz saç rengi, Badem kahvesi, Ballı bisküvi saç rengi, Bebek kumralı saç rengi, Mürdüm saç rengi, toprak, Kınalı saç rengi, Maun saç rengi, Vişne çürüğü saç rengi) bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. beyinsi.com ailesi

Merhaba Arkadaşlar! sizler için ünlülerimizin saç renklerini araştırdık ve azda olsa kendi yorumumuzu kattık. Hangi ünlü hangi saç rengini tercih etmiş sitemizde bunları bulabilirsiniz. Sayfanın sonunda ilginizi çekebilecek diğer ünlülerin de saç renklerini paylaştık.
Bir kaç yıl öncesinin sevilen aile ve komedi dizisi Âlemin Kralı’nın çılgın teyzesi güzel oyuncu Evrim
Akın’ı saç stili olarak en çok kısa küt ve düz saçlarla akıllarımızda yer ettiğini söyleyebilirim. Değişik saç rengi ve ya başka bir ifadeyle çılgın insanların tercih ettiği, kimsenin kolay kolay cesaret edemeyeceği saç rengi çeşitlerini kullanmasıyla hayranlarının ilgisini çeken güzel oyuncu her ne kadar peruk da kullansa bu saç şekli ve saç renklerini kendisine yakıştırmasını bilmiş durumda. Ayrıca uzun ve dalgalı saçlarla beraber saç rengi olarak da açık kahverengi tonlarını tercih etmesiyle de çok güzel ve çekici bir kadın haline geldiğini ayrıca kahküllü saç modellerinin kendisine çok yakıştığını da düşünüyorum.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

831 1,453