Beyinsi

Evde Yapılacak İşler

  • 2.293 kez görüntülendi.
Evde Yapılacak İşler

Evde Yapılacak İşler

Evde Yapılacak İşler özellikle teknolojinin ilerlemesi ve hızla yaygınlaşması ile daha da önem kazanmaya başladı. Özellikle İnternet üzerinden Evde Yapılacak İşler ile geçim sağlayabilen insanlar var. Hepsini bir kenara bırakın bu işler ile zengin olanlar bile mevcut. Bugün sizlere sermayesiz, bir bilgisayar ile yapılabilen kesinlikle evde herkesin yapabileceği güzel bir gelir kapısını tanıtmak istiyorum. Hepimiz ilk okul ya da lise yıllarında kompozisyon yazmışızdır. Kim bilebilirdi ki kompozisyon yazılarak para kazanılabileceğini. Evet yanlış duymadınız evden ek gelir elde etmek için yapmanız gereken tek şey kompozisyon yazmak. Özellikle pek çok Web sayfasının ihtiyacı olan kompozisyon ya da makaleler günlük İnternet hayatının büyük bir parçası haline gelmiş durumda. Pek çok kategori, konu ve başlık altında binlerce makale ihtiyacı bulunuyor.

Hangi konularda yazmak gerekiyor ?

Makalelerin konusu değişkenlik gösteriyor. Ancak hemen hemen her konuda yazılan makaleyi satabilirsiniz. Örneğin mobilya, dekorasyon, ünlüler, magazin, gündem, spor, hobi, yemek tarifler, vb. onlarca kategoride makale yani kompozisyon yazabilirsiniz.

Yazıları kendim yazmam şart mı ?
Kesinlikle sizin yazmanız şart ya da şöyle belirtelim bir başkası yazıyor olsa dahi kendisinin yazması şart. Asla internet üzerinden kopyala yapıştır olarak elde edilen ya da farklı dillerden çevirilen makaleler tercih edilmiyor ve ödeme yapılmıyor. Üstelik makalelerinizin farklı sitelerden alınıp alınmadığı çok kolay anlaşılabiliyor.

İlginizi Çekebilir..  İstanbul-Sancaktepe İlkokul Ortaokul Ve Liseler

Yazılarımı Ne Şekilde Satabilirim?

Eğer bir makale editörü olmaya karar verdiyseniz ve makalelerinizi ne şekilde satacağınızı bilmiyor iseniz beyinsi.com olarak sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz. Yazdığınız her makaleyi satın alabiliriz. Dilerseniz siz de yorum kısmından örnek bir kompozisyon konusu talep edebilir ve deneme yazınızı gönderebilirsiniz. Yorum kısmında size dönüş yapabilmemiz için lütfen mail adresinizi göndermeyi unutmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. zeynep ak dedi ki:

    ben evde kurdele işi yapmak istiyorum veya nikah şekeri bazı montaj işleri davetiye katlama işleri buzdolabı süsleri işleri olabilir bunları yapmak istiyorum daha önce bu gibi işlerde çalışmıştım hızlı ve seri çalışırım istanbul göztepede oturuyorum benimle çalışmayı düşünürseniz bekliyorum iyi günler

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.