Esra Sönmezer Saç Rengi

Esra Sönmezer Saç Rengi


Esra Sönmezer Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Merhaba Arkadaşlar! sizler için ünlülerimizin saç renklerini araştırdık ve azda olsa kendi yorumumuzu kattık. Hangi ünlü hangi saç rengini tercih etmiş sitemizde bunları bulabilirsiniz. Sayfanın sonunda ilginizi çekebilecek diğer ünlülerin de saç renklerini paylaştık.

Kahverengi kuşağa sahip karateci olduğunu sonradan öğrendiğim, Türkiye ve dünya güzellik yarışmalarında dereceleri olan, aynı zamanda birçok film ve reklamda rol almayı başaran güzel
manken Esra Sönmezer’e saç rengi olarak en çok sarı ve kahverengi tonların açık tonlarının yakıştığını düşünüyorum. Ayrıca mavi gözlere sahip olan güzel oyuncunun saçlarını bukle bukle yapıp salması ve saç rengi olarak da açık kahverengi tonlarını kullanması güzelliğini ve çekiciliğini benim nezdinde zirveye çıkarmaktadır. Kıvırcık ve dalgalı saç şeklinin yanında saç rengi olarak sarı ve tonlarını kullanması yine güzel oyuncunun fark edilebilirliğini artırmakta bu haliyle de güzel olduğunu adeta kanıtlamaktadır. Kendisini bu saç şekliyle filmlerin yanı sıra dizilerde de görmek istediğimi belirtmek isterim.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2071 3,074