Beyinsi

Eşimi Nasıl Geri Kazanabilirim?

  • 3.052 kez görüntülendi.
Eşimi Nasıl Geri Kazanabilirim?

Eşimi Nasıl Geri Kazanabilirim?

Evlilikte karşılaşılan problemlerden biri de eşlerin birbirlerini sevgi ve ilgi anlamında kaybetmeleridir. Eşinin ilgisizliğinden yakınan bir kadının yapması gereken değişiklikler başarıya ulaşmada etkilidir. Tekrar eşini kazanan bir kadın olmanın verdiği mutluluğunu da tarif edemeyeceğiz. Öncelikle bir kadın için eşini geri kazanması çok zordur ancak bu bir anlamda kadına da bağlıdır. Eğer eşinizi geri kazanmak istiyorsanız buna kendinizi inandırmanız gerekiyor. Durum değerlendirme, Problemlerin tespiti, Nasıl bir yol izlenmeli, Plan yapılması ve Uygulama gibi faktörler sizi başarıya ulaştıracaktır.

Neyin yanlış gittiğini bir düşünün. Bu aşama aslında en zor aşamadır çünkü bir çok kadın bu aşamada kendinde pek hata aramayabilir bu da doğru bir durum değerlendirmesi olmaz. Gururunuzu, alışkanlıklarınızı bir kenara bırakın objektif olun ki sorunun kaynağına rahatça inin.

Problemleri tespit ettiyseniz bunu bir liste haline getirin ve problemlerin çözümünü karşısına yazın ve tek tek uygulamaya başlayın.

Eğer evliliğinizde eşinize çok bağlıysanız ve sizin kaybedişiniz buna bağlıysa bu durumu değiştirin ve ona her konuda bağımlı olmadığınızı hissettirin.

Eğer evlilik sizin ilgisizliğinizden kaynaklı bir problem yaratıyorsa ilgiyi arttırın. Bazen insan far etmeyebilir her şey yolundaymış gibi görünebilir ama ilgide aksama olursa bu günden güne daha da büyür ve çözemeyeceğiniz sorunlar yaratır.

Evde daha önce giymediğiniz bir kıyafet varsa bunu kullanın ya da küçük bir alış veriş yapın giyim tarzınızı değiştirin.

Saçlarınız hep aynı şekilde ise uzunsa kestirin kısaysa uzatın. Bu yeni bir hava katacaktır ve erkek bunu fark edecektir.

Sizin pek ilgilenmediğiniz ama eşinizin sevdiği şeyleri yapın. Kendinizi biraz zorlayın. Eşiniz en azından “benim eşim bunu sevmezdi ama hayret doğrusu nasıl oldu da böyle bir şeyi teklif etti?” desin. Bunu dedirtirseniz buna benzer daha fazla şeyleri siz de eşiniz ile beraber yapmaya başlayacaksınız ve eğer fazla zaman geçiremiyorsanız bu vesile ile ortak yapılan bir çok aktivite ortaya çıkacaktır.

Kendinizi geliştirin ve daha fazla şeyi bilin. Sizin bu değişiminizi eşiniz fark edecektir.

Daha önce beraber hiç yapmadığınız bir şeyler bulun ve eşinize teklif edin. Örneğin bir sandal turuna çıkın.

Kendinizde güven eksikliği varsa bu konu hakkında çözümler arayın ve kendinize güveninizi kazanın.

Gülmek bir çok problemi çözebilir. Yüzünüzde gülümseme mutlaka olsun. Somurtkan ve karamsar biri olmayın.

Eğer ilişkinizde konuşmama sıkıntısı var ise keyifli olduğu bir vakit konuşmayı ve problemleri beraber tespit etmeye çalışın.

 

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nejla dedi ki:

    Esim bana karsi cok uzaklasti eskisi gibi degil bendede suc var artik onemsemiyor ilgi gostermiyor sanki ben yokmusum gibi davraniyor napmam gerekiyor bana yardimci olun lütfen

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.