En Sık Görülen Rüyalar Ve Anlamları

En Sık Görülen Rüyalar Ve Anlamları


Rüyaların insan deneyiminin en büyüleyici ve gizemli kısımlarından biri olduğuna ve rüyanın yorumlanmasının bize bilinçaltı zihnimizde şu anda neler olabileceğinin iyi bir göstergesi olabileceğine inanılır! İşte en yaygın 6 rüya ve anlamları…

rüya yorumları

Rüyada Çıplak Olmak

Çıplak olma hayali, güvensizlik, aşağılanma, utanç veya kırılganlık duygularının bir işaretidir. Bazı psikiyatristler, kendimizi çıplak görmenin, özgürleşmenin, gerçek özgürlüğün tadına varmanın ve bizi zincirleyen tutan bağlardan kopmanın bir mesajı olabileceği görüşünde.

Birisi veya Bir Şey Tarafından Takip Edildiğiniz Görmek

Yaşamınızdaki sorunları gidermek yerine kaçındığınızı gösterir. Belki beyniniz, sorunu çözmeniz için gereken mesajı size göndermeye çalışıyor.

Rüyada Sınavda Başarısız Olmak

Eğer öğrenciyseniz, o zaman tabii ki bu hayaller sınavlarla ilgili kaygıların bir parçasıdır. Fakat, eğer birçok yıl önce mezun olduysanız ve hala üniversiteye döndüğünüzde ve kabusunuzda ve bu sınavda başarısız olacağınızdan endişe duyuyorsanız. Daha sonra, genellikle, bu tür rüyalar işinizle ilgilidir. Okuldayken, dersler senin asıl mesleğindi, bu yüzden okulu terk etmeyle ilgili hayaller genellikle işte kötü bir şey olacağına dair korkuna dayanıyor.

Rüyada Yılan Görmek

Bir yılanı görmek ya da rüyanızda yılan tarafından ısırılmak, sizi tehdit eden gizli korkuları ve endişeleri gösterir. Hayaliniz, sizi uyanık yaşamınızda farkında olmadığınız veya henüz yüzleşmemiş bir şeye uyarıyor olabilir. Alternatif olarak, yılan erik olarak görülebilir ve bu nedenle günaha, tehlikeli ve yasak cinsellik sembolize eder. Maddeyi biraz kafa karıştırıcı hale getirmek için, bazı topluluklar yılanı şifa, bilgi ve bilgeliği temsil eden pozitif bir sembol olarak alır.

Rüyada Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Ne kadar çabalarsan çalış, kaçamazsın! Yaşamınız koşuya bağlıdır, ama bir şekilde ya yavaş çekimde koşuyorsunuz ya da görünmez bir engelle karşılaşmaya ve başarısız olmaya çalışıyormuş gibi hissediyorsunuz. Bu rüyanın, düşük özgüvene sahip olduğunuz veya özgüven eksikliğinden muzdarip olduğunuzda veya kendinizi güçsüz hissettiğiniz mevcut bir durumdan geçtiğinde gerçekleştiği söylenir!

Rüyada Cinayet İşlemek

Bir cinayeti işlediğini hayal etmek, genellikle kendinizde veya bir başkasında bastırılmış bir saldırganlığın veya öfkenin bilinçaltı ifadesidir. Bir cinayete tanık olduğunu hayal etmek, birilerine karşı derin oturan bir öfkeye işaret eder. Öldürüldüğünü hayal etmek bazı önemli ilişkilerin koptuğunu gösteriyor. Kendinizi duygularınızdan ayırmaya çalışıyorsunuz. Daha fazla rüya yorumları için sitemizi takip edebilirsiniz.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2041 3,607