Beyinsi

En İyi PUBG Mobil Hack Hileleri

  • 807 kez görüntülendi.
En İyi PUBG Mobil Hack Hileleri

PUBG Mobil hileleri, PlayerUnknown’ın telefon için Savaş Alanı’nın bu sürümünde tüm oyunlarınızı kazanmanıza izin verir, hile Android’de ve Apple’da (IOS) çalışır. İşte sizlere PUBG mobil hilelerini listeledik.

PUBG Mobile Hileleri
PUBG Mobile Hileleri

PUBG Mobil Duvar Hilesi

Wallhack, bilgisayar korsanları tarafından en çok kullanılan hilelerden biridir ve komut dosyası yazmak kolaydır ve PUBG Mobile hile sisteminin algılaması daha az şüphelidir.

Wallhack’ta bir oyuncu (bilgisayar korsanı) diğer oyuncuları duvarlardan, evlerden veya diğer kapaklardan görebilir ve sadece bu oyuncu (bilgisayar korsanı) diğer oyuncuları duvarlardan veya başka bir kapaktan öldürebilir.

PUBG Mobil Hız Hilesi

Hız kesmek, araçları hızla hızlandırıp hareket ettirir. Aynı zamanda oyuncu hareketini hızlı yapar. Bu saldırı, aracın tüm hız bariyer kontrollerini kırar ve aracın süper hızlı çalıştırılmasına yardımcı olur. Oyuncunun aracın kontrolünü yeniden kazanması için durdurması gerekiyor.

Tüm araçlar hız kesmekle mümkün olmamaktadır çünkü süper hızlı bir şekilde duvar, ağaç vb. nesneler tarafından vurulursa, oyuncunun en nihayetinde ölmesine veya kaybına neden olur.

PUBG Mobil Yüksek Atlama Hilesi

Yakın mesafeli dövüş söz konusu olduğunda oyuncunun kullandığı en iyi hilelerinden biridir. Yüksek atlama hilesi, oyundaki nesnelere çok yükseğe zıplama veya nesnelere tırmanma kabiliyeti kazandırır. Bir oyuncu, yüksek mermi ile düşman mermilerini kolayca atlatabilir ve zıplama sırasında düşmanları kolayca öldürebilir.

pubg mobile hile nasıl yapılır
pubg mobile hile nasıl yapılır

PUBG Mobil Sualtı Hilesi

Sualtı hilesi, oyuncu sualtında kalırken düşmanlara ateş etme, sağlık seti, ağrı kesici vb. yapmasına olanak sağlar. Bu nedenle, oyunu kazanma şansı, son bölgenin çoğu köprünün yakınında sona erdiğinde kolayca artar.

İlginizi Çekebilir..  En Gerçekçi Yarasa Modeli Bat Bot

PUBG Mobil ESP Hilesi

ESP’nin ilk defa hacklendiğini duyabilirsiniz. ESP’de, oynatıcı sizi kolayca harita üzerinde bulabilir ve geçerli konumunuzu harita üzerinde kolayca bulabilir. İki tür konum saldırısı vardır, biri radar saldırısı diğeri ise ESP saldırısıdır.

Radar saldırısında, oyuncu haritadaki tüm boşlukları (Yelek, Silahlar, Kask vb.) görmelerini sağlayan senaryoyu çalıştırır. ESP’de oyuncu, oyunda tüm oyuncunun mevcut yerini isimleriyle görüyor. Bu, hacker’ın düşmanları kolayca öldürmesini sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.