Beyinsi

En İyi 5 Hava Durumu Uygulaması

  • 449 kez görüntülendi.
En İyi 5 Hava Durumu Uygulaması

App Store’da yüzlerce hava durumu uygulaması var. Elbette, Apple’ın yerleşik hava durumu uygulaması, güzel grafikleri, animasyonları ve saatlik tahmini ile mükemmel bir seçenektir. Bununla birlikte, her insanın harika bir hava durumu uygulaması yapan şey hakkında farklı bir fikri vardır. Bazıları basitlik isterken diğerleri tüm verileri ister. Çeşitli stillerdeki en iyi hava durumu uygulamalarının bir listesine hazırladık.

1Weather

Bu uygulama zaten popüler ve kullanıcılar tarafından çok seviliyor. Kullanımı oldukça kolaylaştıran ilginç bir şekilde net ve temiz bir arayüze sahiptir. İşlevselliği açısından, App akıllı telefonunuzda büyük bir varlık olacaktır. Mevcut hava durumunun hızlı bir özetine ek olarak, Uygulama etkinliklerinizi planlamanıza yardımcı olmak için saatlik, 10 günlük ve 12 haftalık hava tahmini sağlar. Özelleştirilebilir katmanlar ve widget’lar içeren ayrıntılı radar haritaları da vardır. Şiddetli hava koşulları durumunda, uygulama sizi uyarır. 1Weather Android ve iOS’ta ücretsizdir, ancak reklamlarla birlikte gelir.

en iyi hava durumu

AccuWeather

Bu mükemmel performans gösteren başka bir popüler hava uygulamasıdır. Akıllı telefonunuzda olmasını çok seveceksiniz çok basit bir uygulama. MinuteCast özelliği, sizi hava durumu hakkında dakika dakika bilgilendirmeye çalışan yararlı özelliklerden biridir. Ayrıca 3 güne kadar saatlik tahmini ve etkinliklerinizi planlamak için 15 günlük tahmin elde edersiniz. Bu temiz ve son derece hassas özellikleri ile çok yönlü bir harika uygulama. Uygulama Android ve iOS için ücretsizdir.

Carrot Weather

Nispeten yenidir, ancak hava tahminini daha eğlenceli hale getiren birçok özellik ile birlikte gelir. Mevcut hava durumu hakkında bilgi sağlar ve ayrıca saatlik ve günlük olarak tahmin sağlar. Bu uygulamanın temel özelliklerini ücretsiz sürümde alacaksınız, ancak uygulamayı eğlenceli hale getiren özelliklerin geri kalanını istiyorsanız, ayda 1,99 $ veya yıllık 3,99 $ olan premium sürüm için gitmek zorunda kalacaksınız.

İlginizi Çekebilir..  Ferah Çocuk Odası Takımı Önerileri

Dark Sky

Bu, piyasadaki en ayrıntılı hava durumu uygulamalarından biridir. Hava durumu dakikaya inmek üzere olduğunda kullanıcıları bilgilendiren hiper-doğru yerel hava tahmini için kullanıcılar tarafından en çok saygı duyulur. Ayrıca, bir sonraki saat için bir yağış haritası ve bir yağış grafiği verir. Zorlu koşullar hakkında sizi bilgilendirmek için şiddetli hava durumu uyarısı da vardır. Uygulama güncellendi ve artık hem iOS hem de Android platformlarında kullanılabilir.

Flowx

Haftalık hava tahmini söz konusu olduğunda Flowx en iyi seçeneklerinizden biridir. Sadece hızlıca kaydırarak ekranda bir haftalık yüksek doğrulukta hava durumu bilgisi elde etmek mümkündür. App rüzgar hızı ve yönü gibi yararlı detaylar sağlayacaktır. Bu uygulama aynı zamanda çok sayıda hava durumu verisi sağlar. Hoşunuza gidebilecek diğer bir özellik de, yolculukları önceden planlamanıza izin verecek seyahat modudur. Flowx ücretsiz bir hava durumu uygulamasıdır, ancak uygulama içi satın alımlar vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.