Eda Taşpınar Saç Rengi

Eda Taşpınar Saç Rengi


Eda Taşpınar Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Merhaba Arkadaşlar! sizler için ünlülerimizin saç renklerini araştırdık ve azda olsa kendi yorumumuzu kattık. Hangi ünlü hangi saç rengini tercih etmiş sitemizde bunları bulabilirsiniz. Sayfanın sonunda ilginizi çekebilecek diğer ünlülerin de saç renklerini paylaştık. Dilerseniz merak ettiğiniz ünlülerin ismini ana sayfamızdan arattırarak saç renklerini görebilirsiniz.
Daha çok esmer ve uzun boylu oluşu ile dikkat çeken magazin programlarında görmeye alıştığımız isim olan Eda Taşpınar, uzun saçlarının yanı sıra saç rengi olarak kahverengi ve tonlarını kullanıyor.Uzun saçlarına düz fön çekerek şekil veren ünlü tasarımcıya saç rengi olarak kızıl ve tonlarının da yakışacağını düşünüyorum. Esmer tenli olan güzel tasarımcıya saç rengi olarak kızıl renk ve tonları oldukça yakışacak uzun ve düz saçlarıyla fark yaratacaktır. Kendisinin sarı ve tonlarını saç rengi olarak tercih etmediğini fark ettiğimiz ünlü tasarımcının bu kararını oldukça yerinde bulduğumu söylemeliyim. Dalgalı ve bukleli saç modeli ile beraber güzelliğini ve çekiciliğini arttıracak olan güzel tasarımcıyı dizi ve filmlerde de görmek istiyoruz.


single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1911 2,041