Beyinsi

Düğünden Sonra İlk Gece(First Night After Wedding)

  • 1.931 kez görüntülendi.
Düğünden Sonra İlk Gece(First Night After Wedding)

Düğünden Sonra İlk Gece(First Night After Wedding)

Yeni evlenen çiftlerin heyecanla beklediği o gece yaşananlar belkide yaşamın en heyecanlı dakikalarıdır. Yorgunluk, koşturmaca ve ilgiyle geçen bir günden sonra bitkin düşen çiftler yarım yamalak bir şeyler yapmaya çalışır ama başarısız olunma ihtimali yüksektir. Acele işe şeytan karışır diyoruz işte o gece de şeytan bir şekilde olaya müdahil oluyor. Canınız mı çıktı? nedir bu acele? denilesi çiftler ne yazık ki ilk gece deneyiminde hüsrana uğrayabilmektedir.

 

İLK-GECE-BEYİNSİ

 

Ne yapmalıyım? Nasıl Korkumu Atarım?

Düğün bittikten sonra ihtiyacınız olan tek şey sadece dinlenmek, güzel bir uyku çekmek. Sabah ola hayrola deyip bu işi düğünden sonraki geceye bırakmak en mantıklı olanı. Ha bende enerji bitmez düğün müğün vız gelir derseniz o zaman ilk gece yapılabilir. Karşılıklı sevgi gösterileri ve hazırlık aşamasından sonra ileriki dönemde haz duyabileceğiniz bir ilişki hayatınıza merhaba diyebilirsiniz. Erkek güven veren, incitici olmayan tavırlarla kadına yaklaşmalı, kadında erkeğine sahip olacağı için onu küçük dokunuşlarla mutlu etmeli ve bir yaşam sürecek cinsel birlikteliğe başlanmalıdır.

Kadınların korkularını atmaları için direksiyonun ellerinde olması gerekir. Sürüş zevkini konfor ile beraber çıkarmak için kontrol kadında olmalıdır. Kadın yönetici olmalıdır. Bu kadına öz güveni ve cesareti getirir. Dümen erkekte olursa kan basıncı yanlış şeyler yaptırabileceğinden kadını incitebilir.

Sonuç olarak abartılacak bir şeyin olmadığını ve aslında çok kolay atlatılabileceğini unutmayın. Karşılıklı anlayış ve biraz da cesaret işin sonunu getirir. Mutlu geceler!!!

İlginizi Çekebilir..  Ankara-Elmadağ Anaokulu İlkokul Ortaokul Ve Liseler

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.