Beyinsi

Drone Sistemlerine Drone Savar!

  • 2.747 kez görüntülendi.
Drone Sistemlerine Drone Savar!

Drone Sistemlerine Drone Savar!

AUDS ismi verilen yeni bir sistem, tespit etmiş olduğu drone cihazının sistemini ele geçirerek bu cihazlara istediğiniz her şeyi yapmanızı sağlayabilmekte. AUDS amacı nedir? Hava sahası açısından son derece basit bir kullanım şekli bulunan yeni nesil drone cihazları çeşitli amaçlar için rahatlıkla kullanılabilmekteler. Bazı durumlarda keşif araçları olarak kullanılabiliyorken yine bazı durumlarda geçmişte gördüğümüz gibi can kurtaran gibi oldukça faydalı alanlar da kullanılabilmekteler. Drone araçlarının kullanım alanlarına gelirsek keşif amacı, ulaşım amacı, görüntüleme amaçları gibi birçok değişken amaçlara hizmet sunabilmekteler. Drone araçları son derece ufak olduklarından dolayı askeri alanlarda da yine kullanılabilmekteler.

 

Drone Sistemlerine Drone Savar-beyinsi (2)

 

Bilinçsiz Drone Kullanıcılarından Korunma

Drone ürünleri dileyen birçok kişi tarafınca rahatlıkla satın alınabilmekteler. Ancak birçok kullanıcı bu teknoloji ürünlerini bilinçsiz bir şekilde kullanmaktalar. Bu araçları bilinçsiz bir şekilde kullananlara karşı Drone savar ürünleri icat edildi ve git gide daha yenileri de icat ediliyor. Drone araçlarına rahatlıkla ateş edebilen, farklı droneler ile avlama yapabilen ve yine lazer sistemini kullanarak yakıcı silahlar bulunmakta. Ancak yeni üretilen bu drone savar cihazı aralarında en ilginci olarak nitelendiriliyor. “Anti drone savunma sistemi” ismi verilen bu yeni teknoloji harikası, havada bulunan drone cihazlarının sistemlerine erişim sağlayarak durdurabiliyor. Ayrıca korunması istenilen bölgenin seçeneklere eklenmesi ile beraberinde yaklaşan drone cihazlarını tespit ediyor ve eğer sistem gerekli görürse yine sistemlerine erişim sağlayarak bu cihazların kontrollerini ele geçiriyor. Yine sizlerinde rahat bir şekilde tahmin edebileceği gibi ilk olarak askeri üslerin korunabilmelerini sağlayacak.

İlginizi Çekebilir..  İl Protokol Listesi

 

Drone Sistemlerine Drone Savar-beyinsi (3)

 

Drone Hackleyen Cihazın Yapımı

Bu yeni teknolojik ürünün yapımını ise tam olarak 3 adet İngiliz şirket karşıladı. Bu şirketler ise dünya üstünde yüzlerce drone sistemine ev sahipliği yapmakta olan İngiltere ülkesinin bu tarz bir savunma sistemine kesinlikle ihtiyacı olduğuna kanaat getirmişler. Drone hava savunma sisteminin özellikleri neler? Sistemin çalışma mantığına gelirsek Drone ürünlerinin sinyallerini tam anlamıyla taklit ediyor ve sinyalleri keserek sahte sinyaller katıyor. Bu sahte sinyalleri de kullanarak isterse drone aletini düşürebiliyor isterse de farklı alanlara yönlendirebiliyor. Projenin sahibi olanlar ise yakalamış oldukları drone aletlerini bütün şarjları bitene kadar bırakmadıklarını belirtiyorlar. Ayrıca en çok da şarjları bitmeden yere indirmemeyi sevdiklerini belirtmeden geçemiyorlar.

 

Drone Sistemlerine Drone Savar-beyinsi (4)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.