Deniz Yıldızı Banu Saç Rengi

Deniz Yıldızı Banu Saç Rengi


Deniz Yıldızı Banu Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi
Star tv ekranlarının günlük dizisi Deniz Yıldızı’nda rol alan oyuncumuz Banu gerek sergilediği oyunculuk performansı gerekse saç rengi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sarı tonları her zaman tercih eden Banu’nun yüzüne de bu model çok yakışıyor. Özellikle genç kızlar için vazgeçilmaz renklerden biri olan sarı Banu ile daha güzel bir hal alıyor. Saç modeli olarak her zaman saçlarını düzleştiren genç ve güzel oyuncuya bu stil fazlası ile yakışıyor. Hatta farklı renk ve modellerde rol aldığı dizilerde tanınmayacak halde olan oyuncumuz sarı ile özdeşleşmiş bir halde diyebiliriz.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2001 1,351