Beyinsi

CS Go Hile Kodları

  • 79.457 kez görüntülendi.
CS Go Hile Kodları

Counter Strike Global Offensive (CS Go) küresel saldırı oyunu olarak dünya genelinde en çok satan oyun çeşitlerinden birisidir. Arkadaşlarınız ile online oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Ülkemizde ve dünya çapında Counter Strike turnuvaları düzenlenmektedir. Bu oyunda kendinizi geliştirmeniz ve heyecanlı bir şekilde oyun oynamanız için bilgisayarınıza bu oyunun kurulumunu yapmalısınız. Oyunda istediğiniz sonuçlara kısa sürede ulaşabilmek için CS Go hile kodlarını kullanabilirsiniz.

Oyun Kurulumu

CS Go Hile Kodları
CS Go Hile Kodları

Counter Strike oyununu kurabilmeniz için bilgisayarınızın Windows 7 ve üstü işletim sistemine sahip olması, belleğinin 2GB ram olması, ekran kartının Directx 9 uyumlu olması ve bilgisayarınızda en az 15 GB depolama alanının bulunması gerekir. Bilgisayarınız bu özelliklere sahip olduktan sonra oyun sitesi ya da kurulum exe dosyasını kullanarak oyunu kolaylıkla kurabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?

CS Go Hile Kodları
CS Go Hile Kodları

Oyunu zevk alarak ve başarılı bir şekilde oynamak için oyunu akıcı olarak oynamak gerekir. Bilgisayarınızın durumuna göre oyunu oynarken bazen kasma sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu bilgisayarın kapasitesine bağlı bir sorundur. Cs Go oyununda öncelikle fps artırma yapmalı ve oyun ayarlamalarınızı iyi yapmalısınız. Ayarlar bölümünde, görüntü modu, görüntü ayarı, çözünürlük, ayarlarını yaptığınızda oyununuzu daha rahat oynayabilirsiniz. Oyuna başlamadan önce çeşitli sitelerden oyun videolarını izleyerek bazı taktikleri öğrenebilir kendinizi iyi bir oyuncu yapabilirsiniz.

Hile Kodları

CS Go hile kodları her görev için farklıdır ve bu oyun için geliştirilmiş çok sayıda hile kodu bulunmaktadır. Botlara karşı oynanırken kullanabilecek kodlar şunlardır.

Sv_cheats 1 : hileleri aktif etmek için kullanılır.

R_drawothermodels 2: Wallhack açmak için, kapamak için ise 1 kullanabilirsiniz.

Mp_limitteams 0 : limit kaldırma,

Mp_freezetime 0: round başındaki bekleme süresinin sıfırlanması,

Sv_infinite_ammo 1 : sınırsız mermi, bomba kazanma,

Bot_kill : oyundaki tüm botların ölümü sağlanır.

God : canınız azalmaz ve devam eder.

Bot Kullanımı için hile kodları

Bot_add_t : teröristlere bot ekler

Bot_add_ct : anti-teröristlere bot ekler

Bot_kick : bütün botların kalkmasını sağlar.

Silah kodu give weapon_[silah ismi] kodu istediğiniz silahı almanızı sağlayan hile kodlarından bazılarıdır.

Oyunda En İyi Olmanın Yöntemleri

CS Go dünyanın her ülkesinde binlerce kişinin oynadığı bir oyundur ve bu oyun sürekli olarak geliştirilmektedir. Sizlerde bir oyuncu olarak bu oyunda kendinizi en iyi yapabilirsiniz. Bunun için, daha fazla çalışmalı, kendinize göre doğru olan ayarları yaparak oynamalı, deathmatch modunda oynamalı ve aim haritaları ile oynamalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.