Çalışan Kadınlar İçin Saç Modelleri

Çalışan Kadınlar İçin Saç Modelleri


Hepimiz kendimizi zorlukla yataktan çıkarabileceğimiz, çocuklarımıza bakabildiğimiz, onları tüm okullarına koşturabileceğiniz, müfredat dışı aktiviteler yapabileceği, yemek yapabileceği, temizleyebileceği ve işe gidebileceğimiz o günlere sahibiz. O günlerde saçlarınızı bir at kuyruğu veya topuz yapmak cazip geliyor ve bunu yapmak kolay olsa da, her zaman o kadar profesyonel ya da güzel görünmüyor. Tembel, yorucu veya stresli günler için, kadınlar bu 4 kolay saç stilinden birini yapmayı deneyin.

ofis saç modelleri
ofis saç modelleri

Çiçek Örgü

Bu saç modeli yapmak inanılmaz derecede kolaydır ve eşsiz bir görünüm yaratır. Yapmanız gereken tek şey, saçınızın bir kısmını başınızın ön tarafından öne çekmek, sonra da at kuyruğunu arkaya bağlamak. Ardından, saçları olabildiğince aşağı doğru örün, bağlayın ve saçın bir kısmını çekerek gevşetin. Daha sonra birkaç kez etrafına sarın ve bu çiçek görünümünü oluşturmak için yerine sabitleyin.

Midilli Kuyruk Bukleler

Kıvrılmış saçlar her zaman güzel görünür, ancak aslında bu bukleleri oluşturmak gerçekten can sıkıcı ve zaman alıcı olabilir. Bazı bukleler elde etmenin daha kolay bir yolu için, saçlarınızı at kuyruğuna alın, ardından iki bölüme ayırın. Her bölümü alın ve bükün, sonra saç maşasını birkaç kez bükün. At kuyruğunun diğer bölümünde de aynı şeyi yapın, sonra tüm saçınızı aşağıya yatırın ve biraz buklelere sahip olacaksınız.

Tam At Kuyruğu

Hiç saçlarınızı at kuyruğu yapmak ve gerçekten güzel görünmesini dilediniz mi? Bazı nedenlerden dolayı at kuyruğu gerçekten sıkıcı olabilir, ancak ona biraz hacim eklerseniz, daha fazla ilgi yaratır. Tek yapmanız gereken at kuyruğunuzun üst ve alt kısmını ikiye bölmek ve ardından iki bölüm arasına bir saç tokası koymak ve üst bölümün aşağı düşüp üstünü örtmek.

iş kadını saç modelleri
iş kadını saç modelleri

Kolay, 5 Dakika Dalgaları

Bu zahmetsiz dalgalarını almak her zaman bu kadar zahmetsiz değildir. Bunu yapmak gerçekten zor olabilir. Ancak şimdi bunları 5 dakikada ve çok kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey saçınızı örmek ve ardından maşayı birkaç kez saç örgüsünün üzerinden geçirmektir. Isı, saçları örgüde olduğu gibi kıvırır ve dakikalar içinde mükemmel dalgalar yaratacaktır.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1991 2,384