Beyinsi

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonunda Neler Olacak?

  • 0
  • 475 kez görüntülendi.
Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonunda Neler Olacak?

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonunda neler olacak

Televizyonların sevilen dizisinden olan Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Bu konuda yapılacak olan çalışmalar için ön plana pek çok seçim ve hizmet çıkıyor. Yenilenen ve profesyonel olarak ortaya çıkarılan dizi içeriklerine hep birlikte bakalım isterseniz. Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ne zaman? merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon için heyecan giderek artıyor.

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Yılmaz, “Ben buna nasıl inandım, ben bunu nasıl göremedim? Mala, mülke, servete kandığına nasıl inandım ben Züleyha’nın baba!” dedi. Züleyha ile beraber İstanbul’a kimin gittiği merak konusu oldu. Demir annesine, “Al Züleyha’yı gidelim.” Diyor. Hünkar hanım ise, “Züleyha burada değil” yanıtını verdi. İşte detaylar…

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonunda Neler Olacak?

Fragmanda Yılmaz, “Ben buna nasıl inandım, ben bunu nasıl göremedim? Mala, mülke, servete kandığına nasıl inandım ben Züleyha’nın baba!” diyor. Züleyha ile beraber İstanbul’a kimin gittiği merak konusu haline geldi. Demir annesine, “Al Züleyha’yı gidelim.” Diyor. Hünkar hanım ise, “Züleyha burada değil” yanıtını veriyor.

Fragmanda Yılmaz’ın herkesi öğrendiği anlar görülüyor. Yılmaz, “Züleyha bana bir mektup yazmış. Hayatımla tehdit etmişler Züleyha’yı baba! Beni ipten kurtarmak için evlenmiş Demir’le.” diyor. Ardından gelen sahnede Yılmaz elinde silahla beliriyor ve “Sen bizim kaderimizle oynadın, şimdi bunun bedelini ödeyeceksin Hünkar Hanım!” diyor.Fekeli, Hünkar ve Yılmaz arasında arbede yaşanırken silah patlıyor.

Nihayet düğün günü gelmiştir! Müjgan telli duvaklı gelin olur! Düğün öncesinde Yılmaz ve Demir karşılaşır. Yine silahlar çekilir. Demir’in silahı bırakması gerektiğini konuşmak için Hünkar’a giden Fekeli, onu da düğüne davet eder! Konak’ta ise işler çığırından çıkmıştır. Züleyha’nın hamileliği tüm sırların da ortaya çıkmasını tetikleyecektir.

Demir en başından bu yana tüm yalanlardan haberdar olduğunu itiraf eder! Züleyha’yı iffetsizlikle suçlar! Saniye ve Gaffur cephesinde de savaş devam etmektedir. Saniye Gaffur’u evden atar. Konağın bahçesindeki duvar yıktırılınca, Gaffur’un zulası ortaya çıkar ve zulada sakladığı sahte kimlikler ile Züleyha’nın mektubu Yılmaz’ın eline geçer. Tüm karmaşaya rağmen düğün gerçekleşir.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.