Reloader activator

Beyaz Show Ne Zaman Başlayacak? Beyaz show yeni sezon

Beyaz Show Ne Zaman Başlayacak? Beyaz show yeni sezon


Yıllardır yayınlanan beyaz hsow 2015 sezonuna bomba gibi hazırlanıyor. Ufak bir rahatsızlık geçiren ve ameliyat olan Beyazıt Öztürk sağlık problemlerini de atlattıktan sonra yepyeni bölümlere tam anlamı ile hazır. Beyaz show’un yeni bölümlerinin eylül ayı ikinci haftasında başlaması bekleniyor. İşte beyaz show hakkında diğer detaylar.

 

Helyum

Helyum Gazı, Konuklar (kalın-ince) olmak üzere içine çekmiştir. Konuşmalar esnasında konukların sesi kalın veya ince çıkması üzerine ortaya komik bir durum ortaya çıkmıştır. Programa konuk olduğunda Ajdar gazı içine çekmemiştir ve programda komik bir durum ortaya çıkmıştır.
Klostrohobi

Seyircilerin program başlamadan önce bir kabinin içine toplu olarak veya tek kişi halinde düşüncelerini söylediği bir bölümdür.
Yazılar

Beyaz’ın program başlamadan önce seyircilere verdiği kağıtlara bir konu üzerinde (en çok merak ettiğini şey vb) sorular sorarak seyircilerin düşüncelerini aldığı ve programın sonlarına doğru okuduğu yazılardır.
Vine

Seyircilerin, Beyaz’ın verdiği bir konu üzerinden programa çekip gönderdikleri kısa videolardan oluşan bölümdür. Engin Altan Düzyatan’ın katıldığı bir programda adının üzerine yapılan vine’lar çok ilgi çekmiştir.
İlginç Konuklar

Beyaz’ın tuhaf hayat hikayeleri olan insanları bulup programın sonlarına doğru onlarla beraber konuştukları bölümdür.

Uzun yıllardır Kanal D bünyesi altında yayınlanan ve Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show Haziran ayından bu yana yayınlanmıyor. Son olarak Medcezir dizisinin oyuncularından olan Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Barış Falay, Serenay Sarıkaya gibi isimleri konuk eden Beyaz Show ne zaman başlayacak?

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bumerang - Yazarkafe
801 0,330