Reloader activator

Aylin Kocaman Saç Rengi

Aylin Kocaman Saç Rengi


Aylin Kocaman Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. beyinsi.com ailesi

Son dönemlerde sıkça yaptığı programlarla gündeme gelen A9 TV’de ekran karşına çıkan Adnan Oktar’a yayında eşlik eden kadınlardan biri olan Aylin Kocaman’ı yayındaki diğer bayanlarla beraber tercih ettikleri sarı ve tonlarındaki saçlarla izlemekteyiz. Omuzlarına kadar gelen saçlarına özgürlük tanıyan ve saçlarını düz fön ile şekillendiren güzelin saçlarının örgü saç modelleriyle gayet güzel olacağını kendisini daha çekici hale getireceğine inanıyorum. Ayrıca kaşlara kadar inen kahkül saç kesiminin yakışmayacağını düşündüğüm güzeller içinde yer alan Aylin Kocaman’a saç rengi olarak da sarı ve tonlarından vazgeçmemesi gerektiğini düşünüyorum. Bir zaman tercih ettiği saç rengi olan koyu siyah renginin kendisine hiç yakışmadığını düşünmekle beraber kızıl saç renginin de kendisine yakışmayacağı inancı içerisindeyim.


Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

841 0,564