Ayça Bingöl Saç Rengi

Ayça Bingöl Saç Rengi


Ayça Bingöl Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. beyinsi.com ailesi

Birçok reklam, dizi ve sinema projelerinde görmeye alıştığımız, geçtiğimiz yıllarda gencinden yaşlısına
birçok insanın favori dizisi haline gelen ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisindeki rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ayça Bingöl’ü kısa ve düz saçlarla ekranlarda daha çok izledik. Ancak güzel oyuncunun omuzlarını aşan kahverengi tonlarındaki uzun saçlarına eklediği bukleler ile oldukça güzel ve çekici bir kadın haline geldiğini söyleyebilirim. Ayrıca saç rengi olarak tercih ettiği kızıl renkle beraber kısacık saçlarına kıvırcık ve kabarık saç modelini uyguladığında da çok beğendiğim güzel oyuncuya kahküllü saç modellerini isse yakıştıramıyorum. Kendisinin de kahküllü saç modellerini tercih etmeyişi düşünüldüğünde çok yerinde bir karar verdiği söylenebilir.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

851 0,632