Ayça Ayşin Turan Saç Rengi

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi


Ayça Ayşin Turan Saç Rengi

Karagül dizisinde rol alan ve Ada karakterine can veren Ayça Ayşin Turan hem güzelliği ile hem de oyunculuktaki başarısı ile adından sıkça söz ettiriyor. Saçlarının güzelliği ve saç rengi ile de göz önünde olan Ayça Ayşin Turan yanılmıyorsam, koyu kumral ile ombre yapılmış koyu kestane rengi saçlara sahip…

Ayça Ayşin Turan 25 Ekim 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuş ve çok küçük yaşlarda iken sanat ve oyunculuğa ilgi duymaya başlamıştır. Aslen ise; Sinoplu bir ailenin çocuğudur. Temel eğitimini İstanbul’da tamamlayan Ayça Ayşin Turan, üniversite eğitimi için İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümünü kazanmış ve burada eğitim almaya başlamıştır.

Gazanfer Özcan Tiyatrosunda bir dönem bulunan ve burada kendini geliştiren Ayça Ayşin Turan, 2011 yılında yayınlanan Dinle Sevgilim isimli yapımda Gülfem karakterine can vermiştir. Ayça Ayşin Turan şimdilerde ise; Karagül dizisinde Ada Şanverdi isimli karakteri canlandırmaktadır.

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi ile ilgili sizleri bilgilendirecek bazı fotoğrafları paylaşmak istedik bu yazımızda… Ayrıca Ayça Ayşin Turan hakkında sizler için kısa bir bilgi vermemizde fayda gördük. Umuyoruz ki beğenirsiniz. Ayça Ayşin Turan fotoğrafları aşağıda bulunmaktadır.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
861 0,900