Reloader activator

Aybüke Pusat Saç Rengi

Aybüke Pusat Saç Rengi


Aybüke Pusat Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. beyinsi.com ailesi

Miss Turkey 2014’te Türkiye’nin üçüncü güzeli seçilmiş olup ayrıca ‘Medcezir’ dizisindeki başarılı rolü
ile dikkatleri üzerinde toplayan ve birçok dizi ve film yapımcısını peşinden koşturması kesin gözüyle
bakılan güzel oyuncu Aybüke Pusat’ı omuzlarına kadar salınmış dalgalı siyah saçları ile tanıdık. İleride birçok film ve dizi projeleriyle karşımıza çıkacağına inandığımız güzel oyuncunun değişik saç modelleriyle bizi buluşturacağına inanıyorum. Öncelikle kendisine saç rengi olarak koyu renk tonlarının yakışacağını düşünüyorum. Buna ek olarak o omuzlarına kadar uzanan kıvırcık saçlarıyla da fark yaratacağını hayal ediyorum. Kaşlara kadar inen kahkül saç kesiminin kendisine hangi saç rengini seçecek olursa olsun yakışmayacağını düşünüyorum.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

841 1,301