Avea 2016 Ücretsiz İnternet(APN) Ayarları

Avea 2016 Ücretsiz İnternet(APN) Ayarları


Avea 2016 Ücretsiz İnternet(APN) Ayarları

Avea’nın 2016 yılında kullanılacak ücretsiz internet kodları ile tekrar karşınızdayız. Bunun için OperaMini uygulaması kullanmanız gerek. İsterseniz yazının en alt kısmından OperaMini tarayıcısını bizim aracılığımızla indirebilir, isterseniz de Google Play üzerinden kendiniz indirme yapabilirsiniz. Google Play linki için tıklayın. Birçok sitede olduğu gibi yönlendirmeler yapmadan sizlere direkt oalrak nasıl yapacağınızı en kolay yolu ile anlatmak istedik. YENİ! Avea İsmi  Türk Telekom Olarak Değişti. Yeni Tarife Ve İnternet Paketleri Bilgisi İçin Tıklayın!

Öncelikle Android telefonumuzdan bağlantı ayalarına girip sırası ile şu işlemleri uygulayalım. Ayarlar>>Bağlantı Ayarları>>Erişim Noktası. Erişim Noktası kısmından sonra ise telefondaki ilgili seçenek tuşundan “Yeni APN” ekle seçeneğini buluyoruz. Ardından şimdi size vereceğimiz kodları şu şekilde düzgünce girelim:


İsim: Avea WAP
APN: wap
Proxy: 213.161.151.201
Bağlantı noktası: 8080
Kullanıcı adı: gprs
Şifre: gprs
Sunucu: http://wap.avea.com.tr
MMSC: Ayarlanmadı
MMS proxy: Ayarlanmadı.
MMS bağlantı noktası: Ayarlanmadı.
MCC: 286
MNC: 01
Kimlik doğrulama türü: Yok
APN türü: Default
[reklam1]


Tüm bu ayarlamaları girdikten sonra,  telefonumuza edinmiş olduğunuz  OperaMini uygulamasını indiriyoruz. Bizim aracılığımız ile indirmiş olduğunuz apk dosyası genelde Download klasörüne gelir. Eğer karşınıza güvenlik hatası çıkarsa, Ayarlar>>Güvenlik>>Bilinmeyen kaynaklar buradaki seçeneği işaretliyoruz. Daha sonra tekrar dosyalarıma tıklayıp download klasörüne giriyoruz ve uygulamamızı açıyoruz. Uygulamamızı açtıktan sonra kuruluma başlayacaktır, kurulum bittikten sonra artık sizinde tamamen bedava Avea 2016 Ücretsiz İnternet‘iniz olacak!

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
831 0,350