ASUS Taichi Convertible Touch Ultrabook İnceleme

ASUS Taichi Convertible Touch Ultrabook İnceleme


ASUS Taichi Convertible Touch Ultrabook İnceleme

ASUS Taichi 31-NS51T Convertible Touch Ultrabook sektöründe bir ilk yaparak bir cihazda iki ekranı hayata geçirmiştir. Cihazda hem kendi ekranı, hem de ekran arkasında dokunmatik bir dâhili ekranı mevcuttur. Cihaz ister açık olarak isterse ekran kapatılıp tablet olarak kullanılabilmektedir.

 

vuugo-asus-TAICHI21-DH51-CB-600x600

 

ASUS Taichi 31-NS51T Convertible Touch Ultrabook Windows 8 işletim sistemi ile beraber gelmektedir. Dokunmatik kullanmak destekleyen Windows 8 ile uyumlu çalışabilmektedir.

ASUS Taichi normal bir dizüstü PC şekilde kullanılabilmektedir. Full HD ekranında istediğiniz işlevleri üstün performans yardımı ile uygulayabilir işlevselliğin tadını çıkarabilirsiniz.

 

113650_ASUS-Taichi-31-NS51T-Convertible-Touch-Ultrabook_005_1400597414

 

ASUS Taichi tıpkı zamanda ekranı kapatıldığında bir tablete dönüşmektedir. Dokunmatik HD ekranı sayesinde bir tablette yapabildiğiniz çoğu şeyi yapmanıza imkân sağlamakta. Tabi ki Windows uygulamalarının izin verdiği sınırlarda uygulamalarınızı kullanabilmektesiniz.

 

big_TAICHI21DH51

 

ASUS Taichi tıpkı sürede ayna modunda çalışabilmektedir. Bu da ana ekranı kullanırken ana ekranda yaptığınız işlemleri geri ekrana yansıtmanızı sağlamakta. Bu sayede çalışırken sunumlar yapabilir çalışmalarınızı harici bir projeksiyon yahut harici bir ekrana gerek duymadan aktarabilirsiniz.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
781 0,274