Reloader activator

Asuman Krause Saç Rengi

Asuman Krause Saç Rengi


Asuman Krause Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. beyinsi.com ailesi
Daha çok yarışma programlarında sunucu olarak izlediğimiz, Türkiye ikinci güzeli seçilen, bir dönem
şarkılarıyla da gündeme oturmuş olan ünlü güzel Asuman Krause’nin genellikle uzun düz siyah saçlarla ekran başına çıktığını söyleyebiliriz. Bu haliyle oldukça güzel ve çekici olmasının yanı sıra kıvırcık saç modelinin kendisine uymadığını düşünüyorum. Ancak uzun saçlarına yaptığı bukleler ile çok güzel bir kadın haline geldiğini düşündüğüm Asuman Krause’nin de kaşlara dek uzanan kahkül kesimi saç modeline yanaşmaması gerektiğini düşünüyorum. Zaten ekranlarda bu şekilde pek görmediğimiz ünlü sunucunun bu kararı pek doğru bir karar olarak öne çıkıyor. Uzun ve düz saçlarına saç rengi olarak sarıyı seçmesinin yanlış bir karar olduğunu düşünüyor bu kararın sadece deneme amaçlı kullanıldığını tahmin ediyorum.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

871 0,878