Reloader activator

Aslıhan Güner Saç Rengi

Aslıhan Güner Saç Rengi


Aslıhan Güner Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. beyinsi.com ailesi

Birçok dizi ve sinema yapımında kendisini görmeye alıştığımız, çok güzel gözlere sahip olduğunu düşündüğüm ünlü oyuncu Aslıhan Güner ‘in daha çok saçlarını saldığını ve düz fön çektiğini gözlemlemekteyim. Saç rengi olarak siyahı tercih eden ünlü oyuncuya, bu saç modelinin oldukça yakıştığını söyleyebilirim. Ancak uzun saçlarını düz fönden ziyade kıvırcık ve dalgalı yaptığı saç modelleriyle de oldukça güzel ve çekici bir hale geldiğini düşünüyorum. Saç rengi olarak sarı ve onlarını tercih etmeyen güzel oyuncunun bu kararını oldukça yerinde buluyorum. Ayrıca kahkül saç kesiminden de uzak durması gerektiğini bu saç modelinin ona hiç yakışmayacağını düşünüyorum. Saç rengi olarak kızıl ve tonlarını da denemesi gerektiğini de belirtmek isterim..

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

811 0,660