Aslı Tandoğan Saç Rengi

Aslı Tandoğan Saç Rengi


Aslı Tandoğan Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Tüm Saç Renkleri adlı yazımıza tıklayarak saçlarınız için tüm saç renklerini (Çilek kırmızısı, Açık kahverengi, Aşk alevi, Ela göze saç rengi, Kül rengi , Bitter saç rengi, Gün Batımı saç rengi, Bronz saç rengi, Badem kahvesi, Ballı bisküvi saç rengi, Bebek kumralı saç rengi, Mürdüm saç rengi, toprak, Kınalı saç rengi, Maun saç rengi, Vişne çürüğü saç rengi) bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. beyinsi.com ailesi
Birçok popüler Türk dizisinde başarılı bir şekilde rol alan güzel oyuncu Aslı Tandoğan’ın kullandığı saç modellerinin kendisine oldukça yakıştığını düşünüyorum. Kullandığı bukleler ve kaşlarına kadar uzanan kahkül saç kesimiyle çok beğendiğim güzel oyuncuya, saç rengi olarak kahverengi tonlarının daha çok yakıştığını söyleyebilirim. Kaşlarına kadar uzanan kahkül saç kesimi ile beraber kahverengi saç rengini tercih ettiği saç modeli ünlü oyuncuya yakıştırdığım en güzel saç modeli olarak öne çıkıyor. Kızıl saçlarına yaptığı örgü saç modelinin kendisine yakıştıramadığımı en azından çekici bulmadığımı söylemek istiyorum. Bunun yerine kahküllü saç kesimi ile beraber uzun siyah saçlarını arkaya bağlaması daha güzel ve çekici görünmesini sağlayacaktır.

Tweetle
single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2031 3,137