Beyinsi

Aşk Nasıl Tazelenir?

  • 1.707 kez görüntülendi.
Aşk Nasıl Tazelenir?

Aşkınızı Tamamen Tazeleyin!

Sürekli zaman oluşturun. Eğer ki beraber yaşamaktaysanız, cep telefonlarınızı sessiz moda alın. Çocuklarınızı da uyutun ve ev telefonunuza sekreteriniz cevap versin artık. Eğer sesinizi alçaltarak konuşmayı başaramıyorsanız sizi bağırırken görebilirseler hoş hissetmeyeceğiniz bir konumda tartışmalarınızı gerçekleştirin. Restoran, parklar ve kütüphaneler gibi mekanlar olabilir. Bazı tartışma kurallarınızı oluşturmalısınız. Bir taraf söyleyeceklerini bitirmeden sözleri kesmemek, “her zaman hep bunu yapıyorsun”, “beni hiç anlamıyorsun”  gibi cümleleri de ortadan kaldırmak gibi kurallar oluşturun. İletişiminizin büyük bölümünü dinlemek olduğunu da asla unutmamanız gereklidir ve vücut dilinizi de bunu yansıtmasına olanak tanımalısınız. Aşk bitmeden harekete geçmeli, aksi halde çok geç kalabilirsiniz.

Bir Günde Uzlaşın

Bir gün içerisinde uzlaşmalısınız. İlla iki tarafın da yorgun olduğu bir zaman dilimi olmamalıdır. Seksin tarihi bir vakit olduğu zaman ilgi de gitgide yükselecektir. Kaloforniyalı yüksek lisans sahibi olan yine fizyoterapist Allisan, ayrıca partnerlerinize onun neyin tahrik ettiklerini sormaya kalkmanız ve kişisel bir çeşitli listesi yapmanızı önermektedir. Yine aynı şeyi partner de oluşturmalıdır.

Yine para konusuna gelirsek sürekli iletişim halinde kalın. Şu anda olan finansal durumunuz hakkında her zaman birbirinize karşı dürüst olmanız gerekiyor. Eğer ki işler kötüye gidiyorsa yine aynı hayat tarzınızı da yine devam ettirmek gelir kaybınız oldukça yüksek oranlara ulaşana kadar devam eder. Konuya da bir çeşit savaş gibi bakmamalısınız. Buna ek olarak iki taraf açısından da uygun bir çeşit tehdit unsuru içermemekte olan zamanlar belirlemeniz gereklidir. Yine bir tarafı harcamakta olan ve yine diğer tarafı da biriktirmeye kalkan karakterlerde olabileceğini asla unutmamalısınız. Bu iki unsurunda avantajları olduğu ve karşınızda olan bireyin eğilimlerden bir çeşit unsurlara öğrenebileceğinizi asla unutmayın.

İlginizi Çekebilir..  El Gücü İle Dağları Delen Adamın Hikayesi

Tasarruflarınızı biriktirmekte olan bir çeşit ortaklaşa bütçe hazırlamanız oldukça iyi olacaktır. İki tarafa da belli oranlarda parayı kendi kararları ile beraber harcama unsurunda izin vermeniz oldukça iyi olacaktır. Kısa ve uzun vadeli hedefler çerçevesinde uzlaşmaya çalışmalısınız. Kişisel hedeflerinizin bulunması yine oldukça olumlu bir şey ancak ailevi olan çeşitli hedeflerinizi de mutlaka düşünmelisiniz. Eğer ki gerekli bulunursa, ebeveynlerinizin yaşlandıkları takdir de bakımları ile ve finansal ihtiyaçları ile ilgili olarak da ne gibi şeyler yapabileceğinizi mutlaka aranızda görüşün.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.