Asimetrik Küt Saç Modelleri

Asimetrik Küt Saç Modelleri


Her insan ayrı bir hikayedir. Ayrı bir yaşam şekli. Adeta apayrı bir evren. Bu nedenle genel yargılara varmak oldukça yanlıştır. Bu, bir konu hakkında yorum yaparken iki kez düşünmemiz gerektiğini öne sürer. Özellikle de dış görüntüden karakter analizi yapanlar için.

İnsanlar kendilerini nasıl rahat hissediyorlarsa öyle yapmalı ve nasıl mutlu oluyorlar ise o şekilde yaşamalı. Özellikle biz kadınlarda ruh halini belli etmemek diye bir kavram yoktur. Bunu başarabilenlerimiz de oldukça sayılıdır. Aldatılma, ayrılık, aile içi problemler, depresyon veya herhangi bir neden olmaksızın gelen imaj değişiminden dolayı radikal değişimler yapabiliyoruz. Ve bunun da ilk kurbanları saçlarımız olmaktadır çoğunlukla. Farklı renklendirmelerden tutun da uzay çağına atlatan saç kesimlerine kadar her farklılığı yaptırabilecek potansiyele sahibizdir. Ve bu nedenle çoğu zaman dış görüntümüzde yaptığımız büyük değişim dışardaki gözler tarafından farklı yorumlanabilmektedir. İlk akla gelen depresyon olsa bile, kişilik bozukluğu, kendini farkettirmeye çalışma, ayrılık mı acaba gibi yakıştırmalar peşin sıra gelebilmektedir. Fakat sebebi ne olursa olsun yaptığınız imaj değişimi sizi mutlu etmelidir. Eğer siz mutlu iseniz, üçüncü şahısların pek bir önemi kalmamaktadır.

Bahsedilen onca yargının temeline değindikten sonra, son zamanların en sık tercih edilen saç kesimi modeli asimetrik ve küt kesimdir. Özellikle minyon tipli bayanların sık tercih ettiği bu saç kesimi, doğru yapıldığı takdirde sizi olduğunuzdan havalı ve sıradışı yapabilir. Bir tarafı kısa bir tarafı uzun, kaküllü olup içten kat verilen küt modeller, düz kesimli modeller, arkası kısa önü uzun olan modeller, bir tarafı traşlı diğer tarafı eğimli kesilen modeller ve kafa üstü uzun bırakılıp enseden kısaltılan erkeksi seksiliği cazip kılan modeller en sık tercih edilenlerdir. Bu modellerden herhangi birini yapmak ve uzun saçlarınıza kıyma riskini göze aldıysanız, önce iyi bir kuaför bulmanız gerekecektir. Oldukça riskli bir kesim olduğundan dolayı eğer yanlış bir kesim yapılırsa, hem siz kullanamazsınız. Hem de facia dolu bir görüntü ortaya çıkabilir. Kuaförünüzden mutlu ayrılmanız için bu minik detaylara dikkat etmenizi öneririm.


Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1691 0,907