Reloader activator

Asimetrik Kesimli Elbise Modelleri

Asimetrik Kesimli Elbise Modelleri


Günümüzde elbise modelleri oldukça fazla çeşitlidir. Gerek kesimi bakımından gerekse model açısından oldukça fazla model vardır. Kesimi bakımından oldukça dikkat çeken elbise modelleri, asimetrik olarak da göze hitap edebilir.

Genellikle özel davetlerde ya da düğünlerde tercih edilen asimetrik elbise modelleri, günümüz modasında gündelik hayatta da tercih edilebilmektedir.

Asimetrik elbise modelleri, önü kısa arkası uzun ya da bir yanı uzun bir yanı kısa olabileceği gibi kollarında da asimetrik kesimler olabilir. Oldukça dikkat çeken kesimli elbiseler, bir hayli de şık gösterebilir. Askılı, midi boy ya da omuz detaylı modelleri olacağı gibi fermuar ya da düğme detaylı asimetrik elbise modelleri de vardır.

Hem dikkat çekici hem de şık gösteren asimetrik elbise modelleri daha çok genç kızlar tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra son zamanlarda da yetişkin kadınlar da tercih edilebilir bir hal almıştır.

Asimetrik elbise modellerinde genellikle ayakkabı seçimi zor olmaktadır. Elbiselerin kesimi farklı olduğu için ayakkabı ve çanta seçimi de bir hayli zor olabilir. Bunun yanı sıra asimetrik kesimli elbise modelleri renk bakımından da oldukça zengindir. Gerek düz renk olsun gerek ise cıvıl cıvıl renkler olsun oldukça canlı renkler ile göze çarpar hale gelmiştir.

Asimetrik elbiseler daha çok düz renk olacağı gibi üst farklı alt farklı renkte olan elbiseler de oldukça dikkat çekici bir hale gelmiştir.


Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

691 0,665