Asena Tuğal Saç Rengi

Asena Tuğal Saç Rengi


Asena Tuğal Saç Rengi

Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. beyinsi.com ailesi

Asena Tuğal güzel başarılı oyuncu 1 Ocak 1984 doğumludur. Boğaziçi Üniversitesinde édouble major” olarak mezun olmuştur. Matematik ve Fen Bilimleri fakültelerini bitirmiştir. Uzun bir dönem TV lerde muhabirlik yapmıştır. Medya reklam departmanında da çalışmıştır. Star tarafından düzenlenen Miss Turkey 2006 nın 4.güzelidir. Spora düşkünlüğü ile bilinen güzel oyuncu kürek sporunda uluslararası başarılıları vardır. Tekvandoda siyah kuşak sahibid,r. Milli bir sporcu olan Asena Tuğal milli takım kadrosunda ülkemizi temsil etmiştir. Oynadığı diziler; Akasya durağı, Ömre bedel, Öğretmen Kemal, Aldırma Gönül, Tozlu Yollar, Filinta, Kertenkele: Yeniden Doğuş, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz.

Güzel oyuncu Asena Tuğal genelde koyu saç tonlarını tercih etmektedir.

 

 


Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1651 0,616