Arap Kızı Kremi Nasıl Kullanılır?

Arap Kızı Kremi Nasıl Kullanılır?


Arap Kızı Kremi Nasıl Kullanılır?

cilt renk miktarını azaltmak ve beyazlatmak ve ten lekelerinin muayenesinde sık biçimde etkili sonuçlar temin etmek isteyenlerin tercih ettiği arap kızı kremi tenini güzelleştirmek arzulayan erkek ve kadınlarca yoğun şekilde fazla tercih ediliyor. ten lekelerinin tedavisinde etkin rol oynayan arap kızı kremi kullanımı hakkında pek çok ayrıcalıklı soru bulunuyor.

aslında çok biçimde uzun yıllardır mevcut olan arap kızı kremi Osmanlı döneminden bu yana kadar pek çok aşırı çok fazla bayan sebebiyle kullanılmış hatta o çağda cariyeler vasıtası ile ciltteki ölü derinin temizlemesi ve ten güzelliği sağlaması amacıyla da kullanılmıştır.

Peki, arap kızı kremi ne işe yarıyor?

Arap kızı kremi kullananlar vasıtası ile da teyit edildiği üzere;

– Sivilceleri yok eder,
– çil lekelerini giderir,
– ten lekelerinin tedavisinde etkili rol oynar,
– Ciltteki siyah noktaların giderilmesinde etkilidir,
– Cildi beyazlaştırıcı etkisi bulunmaktadır.

çil lekelerine karşı düzenli kullanım ile etkili sonuçlar ortaya koyan arap kızı kremi özellikle sima sahasında çillenme ve güneş lekesi sıkıntısı olanlar sebebi ile yoğun şekilde tercih ediliyor.

Sivilce ve siyah noktalara karşı tercih edilen arap kızı kremi yağlı, kuru ve karma cilt tipleri için kullanılmakta, sivilce ve siyah noktaların azalmasında kullanılmaktadır. ayrıca cildi yenileyerek daha diri bir manzara kazanmasına yardımcı olur.

ten lekelerini tedavi amacıyla da tercih edilen arap kızı kremi düzeni kullanım ile ölü ve lekeli derinin zaman geçtikçe atılmasında etkin rol oynamaktadır. ten beyazlatıcı etkisi ile yenilenen ten derisinin daha canlı ve parlak olmasına katkıda bulunmakta.

Arap kızı kremi yukarıda belirttiğimiz cilt problemlerinde düzenli şekilde kullanıldığında yaklaşık 1 hafta arasında etkisini göstermeye başlamaktadır. Arap kremi kullanması için sırf ten problemi olan bölgeye ön yıkama sonrası parmak uçlarınızla masaj yaparak kullanmanız yeterli olmaktadır. Uygulama öncesi ön yıkama ile cilt temizliğini sağlamanız daha hızlı sonuçlar almanız adına etkilidir.

Arap Kızı Kremi Kaç defa Kullanılır?

Arap kızı kremi tüm cilt tipleri için uygun olup günde üç defa olarak uygulanmaktadır. Kullanıcılar nedeni ile etkisi pek çok defa dile getirilen arap kızı kremi bitkisel muhteviyatlı bir ürün olaması sebebi ile yan etkiye sahip değildir.

 

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
891 0,218