Beyinsi

Apple AR.Drone Nasıl Çalışır? Özellikleri Nelerdir?

  • 1.852 kez görüntülendi.
Apple AR.Drone Nasıl Çalışır? Özellikleri Nelerdir?

Apple Parrot AR.Drone Ürünleri Özellikleri

Oldukça beğenilen Apple Parrot AR.Drone’un test süreci bir hayli eğlenceli oldu. Başlangıçta dört pervaneli bir helikopteri yönetmek oldukça zor aslında fakat gerçekte ne kadar kolay olduğunu görebiliyorsunuz. Ayrıca tablet ya da cep telefonu üzerinden de rahatlıkla kontrol edilebiliyor. Akıllı telefon ve tablet bu kullanım için kesinlikle gerekli. Ayrıca mobil uygulaması da oldukça kullanışlı olan Apple Parrot AR.Drone oldukça eğlenceli bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

Kaliteli bir uçuş deneyimi için ek batarya kullanılması gerekiyor. Ayrıca HD görüntülere ulaşabilmek için de telefon ya da USB belleğe kaydetme özelliğinde tasarlanmış. Farklı bir deneyim yaşamak isteyen herkesin incelemesi gereken bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz.

50 metrelik menzile sahip olan ürün, saatte 18 km hıza kadar ulaşabiliyor. Dört pervaneli yapısı sayesinde hem iç hem de dış mekânlara uygun yapıda üretildi. Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı olan ürünün kapalı mekân kabini sayesine rahatlıkla kullanılabiliyor.

Tek şarjla 12 dakika kullanabilen Apple Parrot AR.Drone, şarj olma süresi ise 90 dakika olarak belirlenmiş. 12 dakika sonra kullanımı sonlanan ürüne ek batarya takviyesi yaparak eğlence sürenizi uzatabilirsiniz. Wi-fi ile bağlanılan ve 366 gram ağırlığında olan bu ürünün çözünürlüğü ise 1280×720 piksel olarak ayarlanmış. Oldukça başarılı bir yapım olan Apple ürününün çok daha uzun zamanlar rağbet göreceğini düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir..  General Mobile GM 8 Alarm Kurma
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.