Reloader activator

Anneler Günü Mesajları 2015

Anneler Günü Mesajları 2015


Anneler Günü Mesajları 2015 Her sene Mayıs ayının 2. pazar günü kutlanan anneler günü 2015 yılında da değerli annelerimizi anmak ve onlara çeşitli hediyeler almak için güzel bir fırsat. Sizi dünyaya getiren en değerli varlığınıza alacağınız hediye madden önemsiz olduğu kadar manen çok ciddi önem arz etmektedir. Zira hiç bir anne evladından maddi bir hediye beklemez. Çünkü o sizi bu yaşa maddi bir çıkar için değil tamamen manevi hisleri doğrultusunda getirmiştir. Bu örnekten yola çıkarsak sizler de anneler gününde annenize manevi bir hediye hazırlayarak onu mutlu edebilirsiniz. Özellikle uzak olanlar ulaşmakta zorluk çekenler için özel olarak hazırladığımız bir mesaj listemiz var. Siz de listeden kendinize en uygun olanı, en çok beğendiğiniz mesajı seçerek anneler gününde bu mesajları kullanabilir gerek hediye paketlerinin için yazabilir gerekse telefon üzerinden kısa mesaj olarak annenize iletebilirsiniz.

İşte 2015 Yılı En Güzel Anneler Günü Mesajları

Dünyanın en güzel en iyi annesi anneler günün kutlu olsun.

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin.

Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız, anneler günün kutlu olsun annem.
Her şeye değer senin sonsuz sevgin… Annem annem… Seni çok arıyorum… Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.
Anneler günün kutlu olsun Annem! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

Dun sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun.

Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın…Anneler günün kutlu olsun.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın… Annemsin. Seni çok seviyorum.

Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bumerang - Yazarkafe
841 0,485