Anadolu Efes PonPon Kızları

Anadolu Efes PonPon Kızları


Anadolu Efes PonPon Kızları

Anadolu Efes’in vazgeçilmez ponpon kızları; Fatoş Albayrak, Tuğçe Güder, Demet Özdemir, Nihal Öztürk, Ezgi Kıran, Fatma Şen, Berna Aksar, Tatyana Nakhodkina, Büşra Eyen, Sevda Bayraktar Kızılırmak, Pelin Sezişli, Tuğba İdiz, İsimlerle başlayan ve her biri birbirinden yetenekli ponpon kızlarıdır.

Ve şunuda eklemek istiyorum, Demeti sosyal medyadan destekleyen bir çok hayranı var, tebrik etmek lazım ne zaman efes kızları hakkında bir yazı okusam, hemen yorum olarak ‘demet demet’ diye yazıyorlar.
Efes kızları, bilindiği gibi adı üzerinde Anadolu Efes’in vazgeçilmez ponpon kızları, hani devre aralarında, maç aralarında, periyot aralarında çıkıp dans eden grup var ya işte onlardan bahsediyorum. İlk önce ben bunlarla nasıl tanıştığımı anlatayım,

anadolu-efes-ponpon-kizlari

Eminönü turu yaparken oradan Zeytinburnu’na geçtim ve Abdi İpekçi Spor Salonuna gidiyordum, ilk defa canlı olarak basketbol maçı izleyecektim. Neyse maç başladı ben tabi ki anlamıyorum sahada adamlar koşuyor basket atmaya çalışıyor yanımdaki adam bağırınca bende bağırıyorum alkışlıyorum “koş lan koş” durma gibisinden tezahüratlar edip takıma destek çıkıyorum. Hiç unutmam Zalgiris Kaunas – Anadolu Efes kapışıyor ve atmosfer çok güzel yüksek sesle çalan yabancı müzikler, ne bileyim etraftan gelen mısır kokusu, alt katta bulunan kafeteryadan gelen et kokusu derken sahada bir şeyler oldu baktım ışıklar karardı dedim ‘aha savaş çıktı’ ve normalde çalan şarkıdan daha hareketli bir şarkı çalmaya başladı ve sahaya Anadolu Efesin Kızları çıkmaya başladı, ve dans etmeye başladılar, her neyse bide bando takımı vardı, seyirciyi coşturuyordu. Maç bitti ve yendiydik, o maç çıkışı etrafta bulunan seyyar köftecilerin arabasından gelen köfte kokusu beni bitirdi.. Bu anları o atmosferi yaşadıktan sonra Anadolu Efes’in maçlarını sık sık takip etmeye başladım. Ahh tabi ki Efes Kızlarını da..

 

 


Tweetle
single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1671 0,529