Reloader activator

Amine Gülşe saç rengi

Amine Gülşe saç rengi


Amine Gülşe saç rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Tüm Saç Renkleri adlı yazımıza tıklayarak saçlarınız için tüm saç renklerini (Çilek kırmızısı, Açık kahverengi, Aşk alevi, Ela göze saç rengi, Kül rengi , Bitter saç rengi, Gün Batımı saç rengi, Bronz saç rengi, Badem kahvesi, Ballı bisküvi saç rengi, Bebek kumralı saç rengi, Mürdüm saç rengi, toprak, Kınalı saç rengi, Maun saç rengi, Vişne çürüğü saç rengi) bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. beyinsi.com ailesi

itibariyle kestane saç rengine sahiptir. Biliyorsunuz ki Türk ırkının daha doğrusu Türk kadının doğal saç rengi olarak bilinir. Doğal olmasının birçok avantajı olduğu da bir gerçektir. Türk kadınlarında yüzde hesaplaması olarak bakıldığında yaklaşık olarak %60’ında bu rengi görmek mümkündür. Saç stilleri seçiminde ten renginin önemi oldukça önemlidir. Yine Türk kadının ırsi olarak ten rengi esmerden daha çok açık renge kaçmaktadır. Bu da kestane renginin Türk kadınındaki yerinin önemini belirler. Çünkü bu renk, ten olarak açık renge yakın olan kadınlarda daha fazla kendini belli etmektedir. Aynı zamanda sarı teni olanlarda da bu saç rengi oldukça ilgi odağıdır.

Sitemizde Bulunan Bütün Saç Renklerini Görmek İçin Tıklayınız

 


Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

891 1,094