Ahu Ağırbaş Saç Rengi

Ahu Ağırbaş Saç Rengi


Ahu Ağırbaş Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. beyinsi.com ailesi

Ahu Ağırbaş koyu kestane tonlarında saç rengine sahiptir. O 2003 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır. Yaşını ve fiziğinin vermiş olduğu özelliklere bakacak olursak narin ve olgunluğu onun bu yarışmada en büyük adaylarından bir tanesi olduğunun göstergesidir. Bu özelliklerinin yanında sahip olduğu saç rengi fiziği, duruşu ve narinliğiyle tam olarak özdeşliği de kaçınılamaz bir gerçektir. Saçlarının bu yarışmada ön planda olması onun için artı bir avantaj olmuştur. Aynı zamanda renk ve stil olarak ta saçları onun güzelliğini ön plana çıkarmıştır. Saç renginin kendi güzelliğini ortaya çıkardığı aşikâr. Bu stil ve renk aynı zamanda önceki yıllar ve günümüz modern yılların özelliklerini doğru ve açık bir şekilde ortaya koymuştu da doğrudur.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

891 0,454