Agario Çöktü Mü

Agario Çöktü Mü


Agario Çöktü Mü If you cannot connect to the servers, check if you have some anti virus or firewall blocking the connection.
Yukarıda gözüktüğü şekilde bir hata ile sürekli karşımıza çıkan Agar artık usandırmaya başladı. Ancak bu hatayı atlatmanın bir yolu da yok sayılmaz. Özellikle antivirüs programı kullananlar için geçerli olan bu hata da güvenlik duvarına izin vermeniz gerekiyor. 11 Temmuz itibari ile karşımıza çıkan bu hata nedeni ile Agar oynamak pek mümkün olmadı. Ancak güvenlik nedeni ile de sunucularda alınan bir takım önlemlerden sonra tahmin ettiğimiz şekli ile akşam saatlerinde problem düzelecektir.

Agar Nasıl Oynanır
Agar bir balon toplama oyunudur. Ufak bir balon tanesi olarak başladığınız oyunda özellikle kendinizden küçük parçaları yiyerek ya da büyüdükten sonra kendinizden küçük parçalara ateş edip onları imha ederek kendi balonunuza katıyorsunuz. Android olarak pek uygun bir oyun olmasa da masa üstünde güzel bir performans alınabiliyor. Özellikle farenizin güzel olması da oyuna daha hoş bir tat katıyor. Ufak olmanın zorlukları olduğu gibi büyük olmanında farklı sorumlulukları yer alıyor.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
871 0,304