Reloader activator

27 Ağustos-2 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumları

27 Ağustos-2 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumları


27 Ağustos-2 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu 

Kararlı ve azimli oluşunuz sizi işlerinizde hedeflerinize daha hızlı yaklaşmaya yöneltecektir. Soğukkanlı bir karaktere sahip oluşunuz riskli ama önemli kararlar almanızı sağlar. Ekonomik yönden bir sıkıntı görünmüyor ancak buna aldanıp hesapsız harcamalar ile bütçenizi zora sokmayın. Aşk hayatınız rutin seyrinde devam ediyor.

Boğa Burcu 

Sakin bir hafta ve siz alacağınız kararlarda acele etmemeniz gerekir. Uzaklardan yakın bir dostunuz sizi ziyarete gelebilir. Onu iyi ağırlayın çünkü yanında getireceği projelere ile meslek hayatınıza olumlu katkılar yapacaktır. Duygusal oluşunuzdan kaynaklı bazı küçük sorunları büyütebilirsiniz. Çok ciddi sorunlar olmadığını bir kaç arkadaşınızla birlikte yiyeceğiniz bir akşam yemeğinde göreceksiniz.

İkizler Burcu 

Aşk hayatınızı monotonlaştıran ve renklenmesini önleyen bir takım sıkıcı kurallardan kurtulmanın zamanı geldi. Sizi sınırlandıran ve elinizi kolunuzu bağlayan bu gereksiz kuralları kaldırın hayatın size bahşettiği güzel nimetlerden faydalanın. Ekonomik yönden belki bir kaç problemle karşı karşıya gelebilirsiniz ama bu sizi korkutmasın. Sahip olduğunuz varlıklar ile bunları atlatabilirsiniz.

Yengeç Burcu 

Bu hafta yapacağınız ziyaretler ile ekonomik açıdan olumlu gelişmeler yaşanacaktır. Aile ile olan ilişkilerinizde karşınıza çıkacak sorunlarda sakin kalan taraf siz olun. Agresif hareketleriniz ilişkinize zarar verecektir bu nedenle partnerinizle mutlaka konuşmayı deneyin. Arkadaşlarınızla yaptığınız tartışmalar sonucunda üzdüğünüz kişileri ihmal etmeyin ve yanına gidip özür dilemeyi unutmayın.

Aslan Burcu 

Partneriniz sizi üzmüş olabilir fakat bunun pişmanlığını içeride yaşıyor ve sizden özür dilemek için en iyi anı kolluyor. Aşk hayatınızda buna benzer gelişmeler olursa şaşırmayın. Ekonomik açıdan rahat bir hafta gibi görünüyor. Gereksiz alış verişlerden kaçındığınız sürece ay sonunu da rahatça getirmiş olacaksınız.

Başak Burcu 

Başaklar bu hafta biraz daha sakin bir hafta geçirecektir. Geçen haftalardaki yoğunluk nedeniyle kendinize zaman ayıramamış olabilirsiniz. Kendinize mutlaka zaman ayırın. Arkadaşlarınızla yeteri kadar zaman geçirdiniz biraz da ailenizi düşünün ve arayı soğutmayın.

Terazi Burcu 

Teraziler için yoğun iş temposu başlıyor. Bu hafta kendinize fazla zaman ayıramayacaksınız. İş il ilgili konular ön planda. Tüm bunlar olurken partnerinizi ve ailenizi ihmal etmeyin. Yorgun argın geldiğiniz evde sizi karşılayanlara gülümseyin ve evin tadını çıkarın. Partneriniz size sürprizler yapabilir. Uzaklardan bir arkadaşınızın sizi araması ile mutlu olacaksınız.

Akrep Burcu 

Akrepler ekonomik açıdan sıkıntıda olabilirler bunun nedeni geçen haftalarda yapılan alış verişler. Sizi zora sokacak adımlar atmayın ve bir kez daha düşünün. Partneriniz sizi bazı konularda suçlayabilir. Siz soğukkanlı kalmaya ve onu anlamaya çalışın. Haksız olduğu yerde agresif tavırlar takınmayın.

Yay Burcu 

Yaylar kıskançlıkları yüzünden bazı sıkıntılar yaşayabilir. Özellikle uzun uğraşlar verip tamamlayamadığınız projelerinizi kısa bir sürede tamamlayıp sizden öne geçenlere karşı agresif olmayın önce hatayı kendinizde arayın. Aşk hayatınız rutin seyrinde. Eğer ilişkinizi canlandırma ve renklendirmek istiyorsanız partnerinize çeşitli sürprizler yapın.

Oğlak Burcu 

Oğlaklar Yoğun iş temposu ile karşılaşacakları için hafta sonuna dinlendirici planlar yapmalıdır. Partneriniz ya da aileniz ile geçireceğiniz sakin bir hafta sonu dinlenmek için de iyi bir fırsat olacaktır. Duygusal oluşunuz sizleri alınacak kararlarda yanlışa yöneltebilir bu nedenle bir yakın dostunuza danışmanız sizler için faydalı olacaktır.

Kova Burcu 

Aşk hayatınızda yaşanan küçük sıkıntıları büyütmeyin. Sakin kalmanız gereken bir hafta olduğundan son derece dikkatli davranmanız ve mantıklı kararlar almanız gerekecektir. Ekonomik açıdan rahat bir hafta diyebiliriz ancak gereksiz alış verişler ile bütçenizi zora sokmamanız gerekir.

Balık Burcu 

Balıklar duygusallıklarını konuşturup yanlış kararlar alabilir bu hafta. Yanınızda mutlaka en yakın arkadaşınız hep olsun. Partnerinizle aranızda bir sıkıntı olmadığından bu haftayı yakın arkadaşınız ile geçirin. Bunu yaparken de ailenizi unutmayın.


Tweetle
single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1651 0,700