24-30 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

24-30 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları


24-30 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Yorumları

Sevgili koç burçları bu hafta ilişkilerinizde sizi bazı sürprizler bekliyor. İlişkilerinizde kıskançlık yapmaktan ve baskı kurmaktan kaçınmalısınız. Aksi takdirde bir kriz yaratabilirsiniz. Aile ile olan ilişkilerinizde ve iletişimlerde güç gösterisi yapmaktan kaçınmalısınız. Kariyerinizde ikili ilişkilerinize karşın daha sabırlı olmalısınız. Haftanın ilk günlerinde ise ilişkilerinize ve ortaklık yapacağınız finansal konuların getirdiği sorumlulukları kesinlikle önemsemelisiniz. Maddi kayıplara karşı dikkatli olmalısınız. Finansal anlamda işin içinden çıkamadığınız durumlarda maddi destekler alabilirsiniz.

Boğa Burcu Yorumları

Bu hafta boğa burçlarını iş hayatında hızlı bir hafta bekliyor. İş ortamınızda ve gündelik yaşamınızla ilgili bazı olaylar gündeme gelebilir. İş arkadaşlarınız ile aranızdaki gerginliklere dikkat etmelisiniz. İdeallerinizi gerçekleştirirken aileniz ile bazı konularda ters düşebilirsiniz. Gizli kalmış konularınız varsa bunların açığa çıkma ihtimali çok yüksek sevgili boğalar. Bu hafta sizi zor zamanlar bekliyor çok dikkatli olun.

İkizler Burcu Yorumları

Sevgili ikizler bu hafta sizi dolu dolu bir hafta bekliyor. Havaların ısınmasıyla beraber aşk hayatınız da ısınıyor. Bu hafta aşk hayatınız ile ilgili önemli konular gündeme gelebilir. Aşk hayatınızda duygusal çatışmalar yaşayabilirsiniz. Gerginliklerinizi konuşarak çözebilirsiniz. İş hayatınızda ise ofis ortamında ekstra sorumluluklar sizi rahatsız edecek hale gelebilir. Finansal konularla ilgili güzel haberler alacaksınız. Bu hafta siz ikizlerin aşk dolu bir hafta geçireceğini söyleyebiliriz.

Yengeç Burcu Yorumları

Bu hafta aile ilişkileriniz ve eviniz ile ilgili gelişen bazı konular yaşanabilir. Aile baskıları karşısında denge kurmak zorundasınız. Haftanın ortasında kariyeriniz ile ilgili önemli açılımlar yaşayacaksınız. Kişisel başarılarla çevrenizdekilerin oldukça dikkatini çekeceksiniz. Her zaman yapmış olduğunuz iş görüşmeleriniz sizlere farklı kapılar ve yeni fikirler açacak noktaya getirebilir. Bu hafta sizi kariyer hayatında yeni atılımlar bekliyor.

Aslan Burcu Yorumları

Haftaya yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile iletişimlerinizin yoğun olduğu bir gündem sizi bekliyor. Akrabalarınız ve yakın çevre ilişkilerinizdeki yanlış anlaşılmalar canınızı sıkabilir. Ortak olarak yapacağınız işlerde ve finans işlemlerinize ekstra dikkat etmelisiniz. Bazı borçlar ve ödemeler sizin sorumluluklarınıza kalabilir. Yanlış kişiler ile kurmuş olduğunuz yanlış iletişimleriniz de sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Şüphelendiğiniz konuları direkt davranışlarınıza yansıtmayın. Bazı gergin oluşumu sevgiyle tolere edebilirsiniz.

Başak Burcu yorumları

Sevgili başaklar bu hafta maddi kazanımlarınız ile gündeme geleceksiniz. Gelirleriniz ile ilgili haftaya hızlı bir başlangıç yapacaksınız. Geçmişte yapmış olduğunuz harcamalar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Rutin yaptığınız işlerden kurtulup alışılagelmiş şeylerden vazgeçip kendinize yeni uğraşlar edinmelisiniz. Aşk hayatınızda yaratıcılığınızı ön plana çıkaran şeyler ile meşgul olmalısınız.

Terazi Burcu Yorumları

Bu hafta ikili ilişkilerinizi sorgulayacağınız bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Duygusal gelgitleriniz ilişkilerinizde sorunlara neden açabilir. Haftanın ortasına doğru ilişkilerinizi başarıya ulaştırmanın tam zamanı. İlişkilerinizde ne kadar başarılı olduysanız kariyer hayatınızda ki başarılarınız da artacak. İşbirlikleriniz ve güçlü bağlantılarınız sayesinde önemli seviyelere yükseleceksiniz. Karşılaştığınız şansları kariyerde önemli atılımlara çevirebilirsiniz. Duygusal kararsızlıklarınızın başarılarınızın önüne geçmesine izin vermeyin. Hayatınızdaki bazı sonlar yeni başlangıçlardır bunu unutmayın.

Akrep Burcu Yorumları

Sevgili akrepler bu hafta sizleri maddi açıdan zorlayacak bir hafta olacak. Borçlar ve alacaklar arasındaki dengeyi korumanız gerekiyor. Aksi takdirde gerginlikler yaratabilir. Bazı konular sizin kontrolünüz dışında gelişebilir. Sizden gizlenen bazı konular fazla zaman almadan gün yüzüne çıkacak. Hoşgörülü olmanız sizi manevi açıdan yüceltecektir. Parasal konularda önemli kararlar verip yeni yapılandırmalara yönelmek isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Yorumları

Bu hafta yeni kuracağınız dostluklar size iyi gelecektir. Bazı arkadaşlarınız ile aranıza mesafe koymanızı gerektirecek bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Bazı değişimleri önemsemeniz gereken ve alışmanız gereken bir zaman dilimi olacak bu hafta sizin için. Bazı edindiğiniz bilgilerde eksiklik olabilir.Karar vermeden önce iyice düşünmenizi öneririm. İlişkilerinizde fedakarlık etmenizi gerektirecek olaylar yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Yorumları

Sevgili oğlaklar bu hafta kariyeriniz ile ilgili gerginlik yaratacak bazı konularla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylardan kurtulmak tamamen sizin elinizde. Duygusal yorgunluklarınızı geride bırakmalısınız. Çalışma şeklinize ve projelerinize dikkat etmelisiniz.  Aşk ve ilişkilerde artık karar verme zamanı geldi. İlişkilerinizde vereceğiniz kararlarla önemli ve güzel gelişmeler olabilir.

Kova Burcu Yorumları

Haftaya inançlarınız, akrabalarınız, kardeşleriniz ve eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda gerginlik yaratacak bazı konular ile yüzleşeceksiniz. Tamamlanmamış olan eğitim hayatınız iş hayatınızda karşınıza çıkacak ve bu durum sizi oldukça üzecek. Bu hafta kova burçları aile hayatına oldukça dikkat etmeli. Kariyeriniz ile ilgili canınızı sıkacak olaylar karşınıza çıkabilir.

Balık Burcu Yorumları

Parasal konularda ve maddi kazanımlarınızı ilgilendiren bazı zorlanmalar ile haftaya giriş yapıyorsunuz. Karşılaştığınız bazı zorluklar maddi dengelerinizi bozabilir. Eski yakın arkadaşlarınızla aranızda geçen sürtüşmeler ve hesaplaşmalar yeniden gün yüzüne çıkabilir.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
561 1,056