Reloader activator
Beyinsi

22 Nisan 2017 Survivor Dokunulmazlık Oyunu

  • 0
  • 973 kez görüntülendi.
22 Nisan 2017 Survivor Dokunulmazlık Oyunu

Haftanın beş günü Tv 8’de yayınlanan Survivor‘da bugun de heyecan doruktaydı.

Survivor’da yine bir dokunulmazlık oyunu… Geçen hafta ünlülerin bir kayıp verdiği (Pınar‘ın elendiği) dokunulmazlık oyunundan sonra bu haftaki dokunulmazlık acaba kimin olacak?

Yoğun yağmur altında başlayan dokunulmazlık oyununun ilk turunu ünlüler 5-1’lik skorla kazandı. İkinci tur ise gönüllüler büyük bir hırsla oyuna başladılar. Serhat ile Gökhan yarışmaya başladıklarında Serhat arayı bir hayli açmıştı. Gökhan havuz parkurunda sakatlanıp oyunu bıraktı. Böylece kaldığı yerden Volkan devam etti ve geriden gelmesine rağmen iyi atışları sayesinde oyunu kazandı.

Gönüllüler skoru 4-2 yaptı ve ikinci turu Ogeday ile kazandılar. Oyunun final turunda ilk mücadele Sabriye‘yle Tuğçe arasında başladı. Tuğçe iki atış önde geldi ama Sabriye yine geriden gelerek oyunu kazandı.

Sabriye gönüllülerden yorumlar aldı: ”Bugüne kadar oynadığı oyunları toplasan bugünkü kadar oyun kazanmamıştır.” dediler. Sabriye üç oyun aldı üçünü de aldı.

Final turunda 2. Oyunda Volkan ve İlhan karşılaşmasında Volkan damgasını vurdu. İlhan’ın parkurlarda iyi gelmesine rağmen atışlarda kötü olduğunu gördük. Aslında ünlülerin genelinde atışlarda bir sorun var.

Final turunda 3. Oyunda ise Sema ve Elif vardı. Sema her zaman olduğu gibi parkurları hızla geçerek atışlara başladı. Büyük çekişmeli geçen oyunu Sema kazandı ve skoru 2-1 e getirdi. Elif’in atışlarını beğenmeyen Ogeday ile Elif arasında tartışma yaşandı. Ogeday daha sonra Furkan ile oyuna başladı. 

Furkan Acun Ilıcalı‘nın yorumuna göre parkur hızı yaptı ve durumu 3-1 yaptı. Sabriye bu sefer de Elif’le yarıştı, çekişmeli geçen atışlardan sonra kamera kayıtlarına bakıldı. Elif durumu 3-2’ye getirdi. Sabriye bugünkü ilk mağlubiyetini almış oldu.

İlhan’ın Ogeday’a yenilmesi durumu 3-3’e getirdi. Sema’nın Tuğçe’yi yenmesi ünlüleri sevindirdi. Bütün ümitlerini Furkan’a bağlayan Ünlüler 4-3’lük skorla final turunu alabilecekler mi acaba?

Furkan ve Volkan yarıştılar, Volkan önde gelerek durumu 4-4 yaptı ve herşey bayrak yarışına kaldı.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.