Beyinsi

22 Nisan 2017 Survivor Ada Konseyi

  • 0
  • 1.049 kez görüntülendi.
22 Nisan 2017 Survivor Ada Konseyi

Çok kritik olan final oyunu bayrak yarışını kim kazanacak?

İlk önce Sema ve Elif yarışa başladı. Sema önde gelerek bayrağı önce kaldırdı. Avantajlı gelen İlhan atışları yapamadı. Volkan ikide iki yaparak dokunulmazlığı gönüllülere kazandırdı.

Ünlüler bu hafta Sabriye’siyle, Sema’sıyla, Serhat’ı ve Furkan’ıyla büyük savaş verdiler ama üzüntüyü onlar yaşadılar. Kazanan gönüllüler büyük sevinç yaşadılar.

Sağanak yağış altında yapılan bireysel dokunulmazlık oyununda ise 5 topu dengede tutmaya çalışan yarışmacılardan ilk düşüren Sema oldu. Daha sonra sırayı İlhan, Şahika ve Sema izledi. Furkan ve Adem başbaşa kaldı. Kazanan Furkan oldu ve dokunulmazlık kolyesine sahip oldu.

Ünlülerin konseyi olan Ada Konseyi’nde ise 7 yarışmacı olan ünlüler 2 isim çıkarmak zorundalardı. Acun Ilıcalı yarışmalarla sohbet ederek konseye başladı.

İlk sözü alan Sema ”Gitme ihtimalini göze alarak geldik. ” dedi. Sabriye ise kalırsa daha iyi mücedeleler vereceğini söyledi. İlhan atışların basket atışı olduğunu ve kendisine uygun olmadığını söyledi.

Gönüllüler oyunu kazanmış olmanın rahatlığıyla ünlüleri izlediler.

İlk adayın belirlenmesi için ünlüler oylamaya başladılar. Sabriye İlhan’ı yazdı. İlhan ise Sabriye’yi yazdı. Adem Serhat’ı, Şahika Sema’yı, Serhat da Sabriye’yi yazdı.

Kutudan 1 Serhat, 1 İlhan, 3 Sabriye, 1 Sema çıktı. Ada Konseyi’nde 1. gitme adayı Sabriye oldu. İkinci gitme adayını belirleyecek olan Furkan önce performansa sonra davranışlara bakarak takımın menfaati için Şahika’yı söylemek istediğini söyledi. İkinci gitme adayı olan Şahika konuşmasında “Takım olarak yapıcı olsaydık daha iyi olurdu. Tek takıldığım nokta Sema’nın bana küfrettiğini Sabriye’den duymam oldu. Cinsiyetçi bir küfrü hakedecek ne yaptım?” dedi. Sema ise küfrü önce Sabriye’nin söylediğini kendisinin de onun lafını tekrarladığını söyledi. “Keşke 1 ay önce olan bu olayı o zaman gelip söyleseydi.” dedi. Bu konuyla ilgili konuşmalar o kadar uzadı ki herkes geçmişle alakalı içindeki herşeyi döktü Konseye damgasını Şahika ile Sema’nın, Adem‘le Serhat’ın tartışmaları vurdu.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.