2020’de Çıkacak PlayStation 4 Oyunları

2020’de Çıkacak PlayStation 4 Oyunları


PlayStation 4 piyasaya sunulduğundan bu yana güçlü bir yaşam döngüsüne sahip ve yeni nesil konsolların piyasaya sürülmesine yaklaşırken, 2020’de PS4’te oynamayı dört gözle bekliyoruz. PlayStation 4’te piyasaya sürülecek en çok beklenen video oyunlarından bazılarını aşağıda listeledik.

Minecraft: Zindanlar

Hepiniz, yıllardır ortaya çıkan dünya çapında büyük bir başarı olan Minecraft adlı video oyununa aşinasınız. Mojang’daki geliştirme ekibinin, 2020’de çıkan aynı evrende belirlenen yeni bir eşsiz unvanı var. Minecraft olarak bilinen: Zindan, oyuncular dört oyuncuya kadar oyunu destekleyen yeni bir aksiyon-macera unvanını geçecekler. Minecraft’ın aksine, Minecraft: Zindanlar blokların yerleştirilmesine izin vermez, bunun yerine oyuncuların ganimetlerini araştırabilecekleri prosedürle oluşturulmuş bir zindan tarayıcısıdır.

Geliştirici: Mojang

Platformlar: NS, PC, XBOX, PS4

Yayın: 2020

Minecraft: Dungeons

Cyberpunk 2077

Duyurulmasından bu yana, dünya çapında Cyberpunk 2077’nin piyasaya sürülmesini görmekten heyecan duyan oyuncular oldu. Bu video oyunu, The Witcher üçlemesinde kazandıkları başarıdan sonra dünya çapında üne sahip olan geliştirme ekibi CD Projekt Red’den geliyor. Şimdi geliştiricilerin üçlemesini tamamladıkları için yeni odak noktalarının bir sonraki IP video oyunu uyarlaması üzerinde durması. Cyberpunk 2077 hala açık bir dünya RPG’sidir, ancak The Witcher’ın aksine, bu oyun, suç ve açgözlülüğün dünyaya hükmettiği gelecek yıllar içinde gerçekleşiyor.

Geliştirici: CD Projekt Red

Platformlar: PC, PS4, XBOX

Yayın: 16 Nisan 2020

Watch Dogs Legion

Watch Dogs: Legion, Watch Dogs serisinin bir sonraki oyunudur ve 2020’de ortaya çıkması planlanmıştır. Video oyunu, oyuncuları yeni bir rejimin Birleşik Krallık üzerinde kontrol altına almaya başladığı Londra sokaklarına yerleştirmektedir. Sonuç olarak, DedSec şehri zulüm kontrolünden kurtarmaya çalışıyor ve sizin yardımınıza ihtiyaçları olacak.

Geliştirici: Ubisoft

Platformlar: PC, PS4, XBO, Google Stadia

Yayın tarihi: 6 Mart 2020

Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion

Marvel’s Avengers

Marvel’in Spider-Man’ın başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra, 2020’de yeni bir Marvel temalı video oyunu başlatılacak. Crystal Dynamics, oyuncuları Dünya’nın rolüne sokan bir aksiyon-macera video oyunu olan Marvel’in Avengers’ı üzerinde çalışıyor. Marvel’in Avengers’ının, Marvel evreninden bir dizi karakter içerdiği ve eşsiz bir hikaye içerdiği söyleniyor. Oyun hakkında şimdiye kadar bildiğimiz şey, Avengers’ın San Francisco’daki yeni merkezlerini tanıttığı tarihteki bir an olan A-Day etkinlikleri sırasında gerçekleşmesi.

Geliştirici: Crystal Dynamics

Platformlar: Google Stadia, PS4, XBOX, PC

Yayın: 15 Mayıs 2020

Tweetle
single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2061 2,885