2019 En İyi Android Virüs Programları

2019 En İyi Android Virüs Programları


2019 en iyi Android virüs programları sayesinde telefonunuzu en iyi şekilde koruyabileceksiniz. Teknolojinin gelişmesi birçok kötü niyetli kişileri de ortaya çıkarmıştır. Telefonda güvenliğimiz maalesef tehlike altındadır. Film izlemek ve araştırma yapmak için girdiğimiz sitelerin çoğunda kötü niyetli yazılımlar bulunmakta ve telefonunuza bulaşarak banka hesaplarınızı, sosyal medya hesaplarınızı hedef almaktadırlar. Bu durumdan kurtulmak istiyor, telefonunuzu tamamen güvenli bir şekilde kullanmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz. Android koruma programları tamamı güncel olanlardan oluşmaktadır. Başarılı olanlar ve en çok indirilenleri alt listeden görmeniz mümkün olacaktır.

Malwarebytes

Malwarebytes Android platformunda oldukça yüksek indirme sayısına sahip antivirüs programlarından biridir. Malware ve diğer zararlı yazılımları önceden fark ederek telefonların güvende kalmasını sağlamaktadır. “Gizlilik Yöneticisi” özelliği ile de tüm uygulamaların erişimlerini kolay bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz. Aynı şekilde virüs taramak, virüsleri silmek ve kalkanları aktifleştirmek de basit ara yüzü sayesinde sizleri zorlamıyor.

Eset Mobile Security

Bilgisayar platformunun en çok indirilen virüs programların olan ve firmasının kökeni eskiye dayanan Eset, Android platformu için de adından söz ettiriyor. Güncel virüs veri tabanı sayesinde sürekli olarak en güncel kötücül yazılımları tespit ederek telefonunuza karşı yapılacak sızıntıların önüne kolay bir şekilde geçiyor. Üstelik yapabildikleri bu kadarla sınırlı değil. Eset ile anti spam özelliğini kullanabilir, istemediğiniz SMS ve aramaları almazsınız. Gelen mesajları da filtreleyebilir, istemediğiniz sözcükleri dahil ederek size ulaşmamasını sağlayabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu Android virüs programı Google Play Store üzerinde tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kaspersky Mobile Security

Eset gibi Kaspersky de Android platformuna bilgisayardan sonra dahil oldu. Bilgisayarda sunduğu özellik çeşidini aynı şekilde mobilde de sağlamaktadır. Sizleri telefon korsanlarına karşı koruyarak banka hesabınızın çalınmasını, bilgilerinizin gözükmesini tamamen engelliyor. Virüslü uygulamalar indirdiğinizde anında bunu size bildiriyor ve indirmeyi durduruyor. Bunlara ek olarak uygulamalarınıza şifre koyup kilitleyebiliyorsunuz. Özel dosya ve uygulamalarınıza telefonu eline alanlar dahil olmak üzere kimse ulaşamıyor. Gizlilik yöneticisi ve SMS, çağrı filtreleme özelliği de Eset’de olduğu gibi Kaspersky’de de bulunuyor.

Tweetle
single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2051 1,728