2016’da Yayına Girecek Yeni Diziler Nelerdir?

2016’da Yayına Girecek Yeni Diziler Nelerdir?


2016’da Yayına Girecek Yeni Diziler Nelerdir?

Uzun bir yaz döneminin ardından yeni sezona iddialı başlamak adına TV kanalları yeni dizilerinin tanıtımlarını yapmaya başladı. İşte o diziler;

Kanal D

Seni Kimler Aldı – Kezban: Sen benimsin ve O Hayat Benim adlı dizilerin yapımcısı Pastel Film’den yeni bir dizi ekranlara geliyor. Aşk serüveni konulu dizi kısa zamanda ekranlarda olacak.

Bir Deniz Hikâyesi: Yeni bir dizi olan bu dizinin de tanıtımı Kanal D tarafından yapıldı. Emir Berke Zincidi üzerine kurgulanan dizi oldukça heyecanlı ve sürükleyici olacak.

Umut Rüzgârları: Yeni sezonda ekranlara gelecek dizilerden biri. Aşk Ekmek Hayaller dizisini çeken ANS Production tarafından hazırlandı.

Evli ve Öfkeli: Yepyeni bir romantik dizi de bu sezon ekranlara geliyor.

Star TV ekranlarında da oldukça güzel diziler bizleri bekliyor. Kösem Sultan, Hatırla Gönül ve Göz Zamanı dizileri duygusal ağırlıklı olarak ekranlarda yerini alacak. Yine bunun yanında Kara Sevda ve Cesaret dizileri de oldukça merakla bekleniyor.

ATV ekranlarında ise Mayıs Kraliçesi ve Leyla ile Alper dizileri yeni sezona iddialı başlayacak dizilerden. Yine duygusal tema ağırlıklı olan bu diziler şimdiden merak ediliyor.

FOX TV’de ise Ya Her Şeyim Ya Hiçim adlı dizi dikkat çekiyor. Temmuz ayında başlayan çekimlerin ardından dizi artık ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 2016 Yayında Olacak Yerli Diziler ve Kısa Tanıtımları bu şekildedir.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
821 0,654