Reloader activator

2016 Yeni Mobilya Trendleri

2016 Yeni Mobilya Trendleri


2016 Yeni Mobilya Trendleri

2016 yılı modern mobilya tasarım trendleri,  yapı ve malzeme, yer tasarrufu, egzotik formları, çok fonksiyonlu tasarımlar, parlak kumaş ve pratiklik açısından oldukça yenilikçi fikirleri içermektedir. Tanıtımı yapılan ve satışa sunulacağı belli olan bir çok ürün yukarıda bahsettiğimiz yenilikçi fikirlerle tasarlanmış birçok özgün tasarım 2016 yılında bizleri bekliyor olacak.
2016 yılında özellikle oda tasarımında yer tasarrufu ile uyum ön planda olacak. Görselliğin ağır geleceği  2016 yılında değişiklik ev mobilyalarını  ışıklı ve aydınlık tonlara bezenmiş şekilde bulacağız.

Yine geleneksel alışkanlıklarla yenilikçi bakışın harmanlandığı tasarımlara da dikkat edilebilir. Oldukça hoş oryantal süs stilleri ile ev dizaynını yapabilir ve görsel açıdan evinizi bir şöelene dönüştürebilirsiniz.

Konfor tabi ki her daim mobilya dizaynında başlıca etkenlerden birisidir. 2016 mobilya kreasyonlarında konfora da özel bir yer verilmiş. Nihayetinde insanların görselliğin yanında rahat etmesi de oldukça önemlidir.

2016 Modern mobilya tasarım trendlerinde  çevre dostu ürünlerin yeni bir mükemmellik seviyesine kavuşturulması için  yeni teknolojilere vurgu yapılmaktadır. Rahat ve çık bir görünümü, geri dönüştürülmüş veya dönüştürülebilir ürünler ile tasarlanan yeni ürünler 2016 da göze çarpacak.

Siz de eviniz için yeni fikirler arıyorsanız 2016 mobilya trendlerine göz atmalısınız.Eski alışkanlıklarınızı kırıp 2016 için yeni deneyimlerle göz zevki ve konforu arttırabileceğiniz yeni dekorasyon fikirlerini değerlendirebilirsiniz.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
811 0,450