2017 Haşema Modelleri

2017 Haşema Modelleri


2017 Haşema Modelleri

                Hemen hemen herkes, yılın büyük bir kısmında gideceği tatilin hayallerini kuruyor. Denize girmek, sahilde güneşlenmek yüksek olasılıkla hepimizin hayali. Peki, kapalı dediğimiz yani tesettürlü bayanlar denize nasıl girecekler? Bu bayanların yapması gereken tek şey kendilerine bir haşema almak olacak. Birbirinden güzel 2016 haşema modelleri sizleri bekliyor.

Hangi Modellerde Haşema Var?

                Haşemaları likralı ve dokuma haşema olarak iki kısımda inceleyebiliriz. Şayet yüzmeyi iyi biliyorsanız herhangi bir tanesini seçebilirsiniz fakat yüzme hususunda kendinize güvenmiyorsanız, dokuma seçmenizin faydalı olacağını düşünüyoruz. Renk ve model hususuna gelince üzeri desenli haşemalar çok tercih edilmemekle birlikte mevcut. Daha çok tek ve iki renkli haşemalar tercih ediliyor.

Haşema İle Güneşlenebilirsiniz Desek?

                Haşemaların bayanların denize ve havuza girmesine olanak tanıdığından daha önce bahsetmiştik. Peki, güneşlenme imkânları var mı? Neticede tesettürün de getirdiği bir gereklilik ortada zuhur etmekte ve bireyin tüm vücudu kapanmaktadır. Konfeksiyon sektöründe yaşanan gelişmeler ile haşema ile güneşlenmek mümkün! Yapmanız gereken tek şey güneş geçiren haşemalardan birini satın almak olacak.

Fiyatlar Ne Durumda?

                Geniş bir perspektiften bakılacak olursa, 2016 haşema modellerinde görülen çeşitlilik, bu haşemaların fiyatlarında da görülüyor. 59 liradan başlayan fiyatlar 200 liraya kadar yükselebiliyor. Haşemanın değerini ise yapıldığı madde ve varsa üzerinde bulunan detaylar bulunduruyor. Fakat büyük kısmının yapıldığı madde olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Resimlerin büyük hali için üzerine tıklamanız yeterlidir.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
801 1,578