Beyinsi

20 Kasım 2018 Masterchef’te Kim Elendi?

  • 0
  • 590 kez görüntülendi.
20 Kasım 2018 Masterchef’te Kim Elendi?20 Kasım 2018 Masterchef’te Kim Elendi?

Haftalar geçti ve yarışmacılar tek tek elenmeye başladı. En son Murat’ın diskalifiye olması nedeniyle eleme yapılmamıştı ancak bugün yarışmacılardan biri elenecek. TV8’in iddialı yapımlarından biri olan Masterchef izleyicilerin beğenisini kazanmış durumda. Reytinglerde de kendini gösteren Masterchef’e ilgi de yoğun.

19 Kasım (dün) da 23.bölümü ile ekranlara gelen Masterchef yarışmasında yine heyecan doruktaydı. Kaptanlığı Kerem kazandı ve mavi takımı belirledi. Takım oyunu da bir hayli heyecanlı geçti. Mavi takım oyunu kazandı. Kırmızı takımda bulunan Mehmet’in iddialı konuşmaları da sonuç vermedi ve oyunu kırmızı takıma verdiler. Dokunulmazlık oyununu Uğur kazanınca Esra, Meltem ve Mehmet arasında oylama gerçekleşti. Eleme potasına kimin gireceği merakla beklenirken oyların eşit çıkması sonucunda kırmızı takımın kaptanı olan Uğur bir karar vermek zorunda kaldı. Uğur Esra ismini söyledi ve eleme potasına giren isim Esra oldu.

Bugün ekranlara gelen son bölüm ilk olarak takım oyunuyla başladı. Fransa mutfağından yemek yapan yarışmacıların 2 saati vardi. Yemekleri tam zamanında yapan iki takımda şeflerin gösterdiği yemekleri başarıyla yaptılar. Dokunulmazlık yarışını Mehmet kazanınca Uğur, Meltem ve Esra eleme potasına girdi. Jürinin kararıyla 20 Kasım 2018 de 24. bölümde elenen isim Esra oldu.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.