17-23 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumları

17-23 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumları


17-23 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu 

Aşk hayatınızda yaşanan küçük sıkıntıları büyütmeyin ve yapıcı olmaya çalışın. Sakin kalmanız gereken bir hafta olduğundan son derece dikkatli davranmanız ve mantıklı kararlar almanız gerekecektir. Çıkmazda olduğunu düşündüğünüz zaman bir arkadaşınız ile konuşun ve yardım alın. Ekonomik açıdan rahat bir hafta diyebiliriz ancak gereksiz alış verişler ile bütçenizi zora sokmamanız gerekir. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

Boğa Burcu 

Boğalar için yoğun iş temposu içinde geçecek bir hafta diyebiliriz. Bu hafta kendinize fazla zaman ayıramayacaksınız belki ama bu sizin çalışma hayatınıza verdiğiniz önemi gösterir. İş il ilgili konular ön planda gibi görünüyor. Tüm bunlar olurken partnerinizi ve ailenizi de geri planda bırakmayın. İşten geldiğinizde evde sizi karşılayanlara gülümseyin ve evin tadını çıkarın. Partneriniz size sürprizler yapabilir bu da ilişkinize heyecan katacaktır. Uzaklardan hiç beklemediğiniz bir arkadaşınızın sizi araması ile mutlu olabilirsiniz.Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

İkizler Burcu 

Partneriniz sizi biraz üzmüş olabilir fakat bunun pişmanlığını içeride yaşıyor ve sizden özür dilemek için en iyi anı kolluyor. Affedici olmayı deneyin ve dik başlı olmayın. Aşk hayatınızda buna benzer gelişmeler olursa şaşırmayın. Ekonomik açıdan rahat bir hafta gibi görünüyor. Gereksiz alış verişlerden kaçındığınız sürece ay sonunu da rahatça getirmiş olacaksınız. Bunun bilincinde olarak planlarınızı yapın. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

Yengeç Burcu 

Bu hafta yapacağınız ziyaretler ile ekonomik açıdan olumlu gelişmeler yaşanacaktır. İş teklifleri alabilirsiniz. Aile ile olan ilişkilerinizde karşınıza çıkacak sorunlarda sakin kalan taraf siz olun. İnatçı olmayın. Agresif hareketleriniz ilişkinize zarar verecektir bu nedenle partnerinizle mutlaka konuşmayı deneyin. Unutmayınız ki ilişkinin sağlıklı yürümesi için iletişim şarttır. Arkadaşlarınızla yaptığınız tartışmalar sonucunda üzdüğünüz kişileri ihmal etmeyin ve yanına gidip özür dilemeyi unutmayın. Kalbini kırdığınız kişilerin size zamanı geldiğinde büyük faydası olacaktır. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

Aslan Burcu 

Aşk hayatınızı monotonlaştıran ve renklenmesini önleyen bir takım sıkıcı kurallardan kurtulmanın zamanı geldi. Tabularınızı yıkın ve yeniliklere açık olun. Sizi sınırlandıran ve elinizi kolunuzu bağlayan bu gereksiz kuralları kaldırın hayatın size bahşettiği güzel nimetlerden faydalanın. Ekonomik yönden belki bir kaç problemle karşı karşıya gelebilirsiniz ama bu sizi korkutmasın. Daha önceden planladığınız işleri aksatmayın. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

Başak Burcu 

Başaklar bu hafta biraz daha sakin bir hafta geçirecektir. Yoğun iş temposuna biraz ara vermenin zamanı geldi. Geçen haftalardaki yoğunluk nedeniyle kendinize zaman ayıramamış olabilirsiniz. Kendinize mutlaka zaman ayırın ve sakince düşünebilmek için kalabalığın olmadığı bir yerde yaptığınız hataları sorgulayın ve çözüm bulmaya çalışın Arkadaşlarınızla yeteri kadar zaman geçirdiniz biraz da ailenizi düşünün ve onlara da zaman ayırın. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

Terazi Burcu 

Sakin bir haftaya başlıyorsunuz. Önemli fırsatlar olabilir bu yüzden alacağınız kararlarda acele etmemeniz gerekir. Uzaklardan yakın bir dostunuz sizi ziyarete gelebilir. Onu iyi ağırlayın çünkü yanında getireceği projelere ile meslek hayatınıza olumlu katkılar yapacaktır. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Duygusallığın ön planda olduğu bir dönemdesiniz. Bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Çok ciddi sorunlar olmadığını bir kaç arkadaşınızla birlikte yiyeceğiniz bir akşam yemeğinde göreceksiniz. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

Akrep Burcu 

Akrepler duygusallıklarını konuşturup yanlış kararlar alabilir ancak bunu engellemenin en iyi yolu yakın dostunuz ile yapacağınız detaylı bir konuşma olacaktır. Yanınızda mutlaka en yakın arkadaşınız hep olsun ve onun kıymetini bilin. Partnerinizle aranızda bir sıkıntı yok ancak ilişkiyi renklendirmek adına küçük sürprizler yapın. Bunu yaparken de ailenizi unutmayın. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

Yay Burcu 

Gereksiz konular üzerinde fazlaca zaman geçirip güzel fırsatları kaçırmayın. Özellikle uzun uğraşlar verip tamamlayamadığınız projelerinizi kısa bir sürede tamamlayıp sizden daha başarılı olanlara karşı agresif tavırlar sergilemeyin. Aşk hayatınız rutin seyrinde devam ediyor. Eğer ilişkinizi canlandırma ve renklendirmek istiyorsanız partnerinize çeşitli sürprizler yapın. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

Oğlak Burcu 

Oğlaklar sakin bir haftanın içindeler. Partneriniz ya da aileniz ile geçireceğiniz sakin bir hafta sonu dinlenmek için de iyi bir fırsat olacaktır çünkü önümüzdeki hafta içinde yoğun iş temposu yüzünden kendinizi de yıpratabilirsiniz. Duygusal olmanızdan kaynaklı çeşitli hatalara açıksınız ve bu sizleri alınacak kararlarda yanlışa düşürebilir bu nedenle bir yakın dostunuza danışmanız sizler için faydalı olacaktır. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

Kova Burcu 

Bir plan yaptıysanız azimli ve kararlı duruşunuz sayesinde işlerinizde hedeflerinize daha hızlı yaklaşacaksınız. Soğukkanlı bir yapıya sahip oluşunuz riskleri barındırmakla birlikte önemli kararlar almanızı sağlar. Ekonomik yönden bir sıkıntı görünmüyor fakat harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekir. Aşk hayatınız rutin seyrinde devam ediyor. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

Balık Burcu 

Balıklar maddi açıdan sıkıntıda olabilirler bunun nedeni geçen haftalarda yapılan gereksiz ve keyfi  alış verişlerdir. Sizi zora sokacak adımlar atmayın ve atacağınız adımı bir kez daha düşünün. Partneriniz sizi haksız yere bazı konularda suçlayabilir. Siz soğukkanlı kalmaya ve onu anlamaya çalışın ve iletişimi koparmayın. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.


Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

691 0,494