Reloader activator

15 – 21 Mart 2016 Oğlak Burcu Detaylı Yorumu

15 – 21 Mart 2016 Oğlak Burcu Detaylı Yorumu


15 – 21 Mart 2016 Oğlak Burcu Detaylı Yorumu

Cesaretinizi toplayın ve risk alın. Korkak davrandığınız her gün bir şeyleri kaybediyorsunuz demektir. Bilgi birikimlerinizden faydalanın. Kendinizi yeniden keşfedin ve neler bildiğinizi neleri yapabildiğinizi görün, gösterin. Ekonomik açıdan savurganlığa devam ettiğiniz sürece ne birikim yapabilir ne de uzun vade de almayı düşündüklerinizi alabilirsiniz. Keyfi alışverişlere çıkmayın. İhtiyaç fazlası size sadece zarar verecektir. Yeni insanlarla tanışabilir ve hafta ortasını bu tanıştığınız kişileri tartmakla geçebilir. Aşk hayatınızda çok önemli gelişmeler yok. Her şey günlük olağan şeklinde yürüyor. Aile hayatınıza biraz daha önem vermelisiniz. İş sizi tamamen işkolik biri yapmasın. Dengeyi iyi kurmanız gerekir. Hafta sonunu ailenizle beraber evde sakin geçirebilirsiniz. İyi haftalar!

 

NOT: Yukarıda paylaştığımız haftalık burç yorumlarının dışında günlük burç yorumlarını sitemizin ana sayfasındaki “Günlük Burçlar” kısmından her gün  takip edebilirsiniz.

(Eğer mobilden giriş yapıyorsanız, sayfanın  en altında bulunan Masaüstü Görünümüne Geç“e tıklarsanız güncel olarak günlük burçları  daha rahat görebilirsiniz.)

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
711 0,303