15 – 21 Mart 2016 Kova Burcu Detaylı Yorumu

15 – 21 Mart 2016 Kova Burcu Detaylı Yorumu


15 – 21 Mart 2016 Kova Burcu Detaylı Yorumu

Başarıya aç bir kişiliğe sahip olmanız nedeniyle düzen ve disiplini elden bırakmıyorsunuz. Bunun meyvesini alacağınız bir hafta olacak kovalar için. Yaptığınız işlere konsantre olmalısınız. Kimsenin hayatınıza karışmasına izin vermeyin. Sabırlı olun ve doğru zamanı bekleyin. Bu hem iş hemde aile için geçerli olacaktır. Duygusal yaklaşacağınız olaylar sizin sadece kaybedişiniz olacaktır. Bu nedenle duygusallığı bir kenara bırakıp gerçekçi olmalısınız. Aile içinde çıkacak bir tartışma, sizin sevimli ve sempatik tavırlarınızla sona erebilir. Bu nedenle sorunsuz bir hafta geçirmek istiyorsanız her zaman sakin olacak taraf siz olmalısınız. Daha önceden yapılan yatırımlar, sonuçlarını size yavaş yavaş göstermeye başlayacaktır. Bu elbette olumlu yönde olacaktır. Hafta içinin yoğun geçecek olması nedeniyle hafta sonunu kendinize ayırın. İyi haftalar!

 

NOT: Yukarıda paylaştığımız haftalık burç yorumlarının dışında günlük burç yorumlarını sitemizin ana sayfasındaki “Günlük Burçlar” kısmından her gün  takip edebilirsiniz.

(Eğer mobilden giriş yapıyorsanız, sayfanın  en altında bulunan Masaüstü Görünümüne Geç“e tıklarsanız güncel olarak günlük burçları  daha rahat görebilirsiniz.)

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
671 0,329