Reloader activator

15 – 21 Mart 2016 Balık Burcu Detaylı Yorumu

15 – 21 Mart 2016 Balık Burcu Detaylı Yorumu


15 – 21 Mart 2016 Balık Burcu Detaylı Yorumu

Balıklar bu haftayı sakin geçirebilir. Yapacağınız işlere konsantre olmalı ve tuttuğunu koparan biri olmaya gayret etmelisiniz. Bütün bunları yaparken de kendinizi kaybetmemelisiniz. Başkaları sizden yardım isteyebilir. Yardımsever biri olmanız nedeniyle de onların işleriyle çok fazla ilgilenebilirsiniz. Aile hayatınız da yaşayabileceğiniz sıkıntılar geçici olacaktır. Gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Ekonomik olarak düzenli bir seyirde ilerleyen durum söz konusu. Dışarıdan gelebilecek bir müdahale olabilir bu tür müdahalelere karşı kalp kırmadan yaklaşım sergilemeniz gerekir. İş ve aşk hayatınız paralel yönde. En sevdiğiniz arkadaşından size bir hediye gelebilir. Sizi bu hafta mutlu edecek olaylardan biri bu olabilir. Hafta sonunu çok iyi değerlendirmeniz gerekebilir zira önümüzdeki haftalarda stres olmak istemezsiniz. İyi haftalar!

 

NOT: Yukarıda paylaştığımız haftalık burç yorumlarının dışında günlük burç yorumlarını sitemizin ana sayfasındaki “Günlük Burçlar” kısmından her gün  takip edebilirsiniz.

(Eğer mobilden giriş yapıyorsanız, sayfanın  en altında bulunan Masaüstü Görünümüne Geç“e tıklarsanız güncel olarak günlük burçları  daha rahat görebilirsiniz.)

 

 

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
691 0,566