Beyinsi

13 Kasım 2018 Masterchef Kim Elendi?

  • 0
  • 640 kez görüntülendi.
13 Kasım 2018 Masterchef Kim Elendi?

13 Kasım 2018 Masterchef Kim Elendi?

Ekranların ilgiyle izlenen yarışması Masterchef’te bu hafta eleme heyecanı yaşandı. Yarışmacılardan Kerem, Meltem ve Uğur üçlüsünden biri elenecekti ancak şimdiye kadar Murat’ın yaptığı saygısızlıkları değerlendiren jüri formatta değişikliğe giderek bir karar aldılar….

Bu hafta takım yarışması ile başlayan 22.bölüm izleyicileri adeta şoke etti. Halka açık bir yerde yarışmacılar takım oyununu kazanmak için hünerlerini gösterdiler. Halkında yoğun ilgisi vardı. Yarışmacılar halkla bir araya gelip resim çektirdiler. İçlerinden abartanlar oldu ancak bu hafta yarışmacılar için eğlenceli bir hafta oldu. Mavi takım, takım oyununu kazandı.

13 Kasım 2018 Masterchef 22. Bölümde yarışmacılar farklı bir heyecan yaşadı. Eleme potasına giren Kerem, Uğur ve Meltem kendilerinden birinin eleneceğini düşünürken Jüri sürpriz bir açıklama ile eleme potasındaki yarışmacıları şaşırttı. Masterchef’in ilk bölümünden itibaren çeşitli hareketleri, saygısızlıkları, garip davranışları bulunan yarışmacı Murat jürinin sabrını taşırdı. Daha önce Murat katıldığı Yemekteyiz adlı programdan kovulmuştu. Sunucu Onur Büyüktopçu’nun sözlerini sık sık kesmesi sunucuyu çileden çıkarmış ve Murat’ı kovmuştu. Murat Masterchef’te de saygısızlıkları ile sınırları zorluyordu ve nihayet son bölümde olanlar jüriyi bir karar almaya zorladı. Ünlü bir döner ustasının katıldığı son bölümde Murat garip davranışları ile hem jüriyi hem de yarışmacıları çıldırttı. Jüride aralarında konuşup bir karar aldı böylece Murat yarışmadan diskalifiye edildi. Murat’ın Masterchef olma hayali de son bulmuş oldu. Alınan bu kararın ardından eleme potasındaki isimler derin bir nefes aldılar ve bir hafta daha Masterchef’te kalmayı garantilediler.

 

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.